Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 00:06:26

Cytat
betulek
eee..., kto się lubi ten się czubi :)

Może ona faktycznie tak wyraża uczucia, taki "remizowy" tudzież "zupno-za-słony" podryw :)

lyly99, dzięki za info.

I reszcie również dziękować.

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 00:25:50

Cytat
lyly99
jezeli czujesz się w jakikolwiek sposób zagrożona, w grę wchodzi także terror psychiczny (na moje oko jak najbardziej zachowanie tej osoby wyczerpuje te znamiona) to mamy do czynienia ze stalkingiem, a to jest karane- 196a kk. Jezeli sie nie uspokoi zgłos sprawę na policje i tyle- szkoda Twojego czasu na taką osobę...


nie ma czegoś takiego jak 196 a, zanim coś napiszesz, sprawdź to. : )

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 01:02:57

Mnie tez nęk jedna szafirka :] Wiem co to za ból

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 01:14:46

boże co tu się dzieje... nie daj sb Magda;];] nie raz byłaś chamska i moglaś kogs wkurzyć ale to co robi to dziecko to przesada... idź na policję i tyle

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 13:07:51

Cytat
komiczka
Cytat
szasa
Sądzę,że dałoby się uniknąć podobnych sytuacji gdyby niezweryfikowani nie mieli możliwości pisania na priv. do zweryfikowanych. Wprawdzie uniemożliwiony byłby kontakt prywatny przy chęci zakupu, jednak takich transakcji jest chyba niewiele, zresztą co szkodzi zweryfikować się.
Wg mnie nieporozumieniem jest przyzwolenie na zakładanie kont w nieskończoność, przez co powstają wymyślone bezsensowne wątki, zakładane przez "znudzone życiem".


Dobrze prawisz. Twoje zdrowie! ;D
I lepiej by jeszcze było, gdyby niezweryfikowane nie miały prawa wypowiadać się na forum. I dzięki temu byłoby mniej bezsensownych wątków.
To by dopiero było odświeżenie Szafy :)
No wiesz? Ciebie akurat nie podejrzewałabym o takie (w stosunku do mnie i innych niezweryfikowanych, które są w porządku) chamstwo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 13:07 przez 19BaMbOoChA90.

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 15:01:42

Cytat
kotek6
Matkoo ! Was tylko powystrzelać co niektóre :D
Nie ważne jaka jest Madziutex, nie ważne czy pisząc na forum jest grzeczna czy nie Owszem, ma cięty język, mogła sobie tym spowodować (czy też nie) obecną sytuację ale czy to tak bardzo istotne w tej chwili ? Wątek miał na celu uzyskanie rady, co zrobić w takiej sytuacji Gdyby to była jakaś inna Szafowiczka, słynąca z kulturalnych wypowiedzi na forum to pewnie charakter Waszych wypowiedzi byłby zupełnie inny Nie istotne jest to czy osoba, która zastrasza założycielkę wątku jest nastolatką czy dorosłą kobietą Choć w tej sytuacji to raczej jest to pewnie pełnoletnia Szafowiczka Ważne jest to aby ten problem jakoś rozwiązać bo ciężko powiedzieć czy da ona sobie spokój czy nie Ludziom różne pomysły do głowy przychodzą Po niektórych sytuacjach na Szafie to czasem gorsze akcje potrafią odstawiać dorosłe kobiety niż zwykłe nastolatki :)
Ale co,dziewczyny źle napisały?Dla mnie to np. jest ważne i widze,że dla innych też.Masz racje na temat innej Szafowiczki...i to chyba naturalne,przynajmniej w moim odczuciu.

Cytat
madziutex
Cytat
daga202
Z nękaniem można się zgłosic na policję, tylko musi to być coś poważnego... a nie jakieś tam "grubasku"... ;)

"Grubasek" był na początku :) Teraz już jest cięższy kaliber.

Swoją drogą, rozumiem, że ktoś tam się mógł ze mną kiedyś kłócić, zdenerwował się na mnie, ale żeby zaraz takie coś? Jak widać to oznaka słabości. Gdyby nawet było właśnie tak, to po co mnie blokuje, ja bym z taką osobą, która mnie obraziła/była złośliwa pewnie się pokłóciła, napisałabym co o tym myślę, ale nie prowadziłabym monologów! Ją to ewidentnie dowartościowuje, że może po mnie jechać, a ja jej nie mogę odpisać. Nie wiem, może czuje się wtedy lepsza?
Nie każdy jest taki jak Ty...i inaczej postępuje.
A co Ty czujesz się gorsza,że nie możesz mieć ostatniego słowa?Po co chcesz z nią dyskutować,skoro widzisz,że jej wiadomości mają jedno na celu.
Ją dowartościowuje,a Ciebie ewidentnie denerwuje i teraz Ty pokazałaś jej swoją oznake słabości.
Poza tym myśle,że wątek ma inny cel,niż napisałaś.Dlatego skończe moje obiekcje.

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 15:06:32

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
komiczka
Cytat
szasa
Sądzę,że dałoby się uniknąć podobnych sytuacji gdyby niezweryfikowani nie mieli możliwości pisania na priv. do zweryfikowanych. Wprawdzie uniemożliwiony byłby kontakt prywatny przy chęci zakupu, jednak takich transakcji jest chyba niewiele, zresztą co szkodzi zweryfikować się.
Wg mnie nieporozumieniem jest przyzwolenie na zakładanie kont w nieskończoność, przez co powstają wymyślone bezsensowne wątki, zakładane przez "znudzone życiem".


Dobrze prawisz. Twoje zdrowie! ;D
I lepiej by jeszcze było, gdyby niezweryfikowane nie miały prawa wypowiadać się na forum. I dzięki temu byłoby mniej bezsensownych wątków.
To by dopiero było odświeżenie Szafy :)
No wiesz? Ciebie akurat nie podejrzewałabym o takie (w stosunku do mnie i innych niezweryfikowanych, które są w porządku) chamstwo.


Bamboocha - znajdź jeszcze raz tego mojego posta, którego tu zacytowałaś i zjedź trochę niżej - tam rozwinęłam tę myśl ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 15:07 przez komiczka.

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 15:07:46

A gdzie ja napisałam, że chcę z nią dyskutować?I naprawdę, nie muszę mieć ostatniego słowa, ja znam swoją wartość. Podyskutować to ja z nią mogę w sądzie jak chce. Gdybym zaczęła, to końca by nie było, poza tym osoby, która pisze jedno i to samo w kółko od paru tygodni pewnie nawet by się nie dało przedyskutować :) Nie denerwuje mnie sam fakt jej "ciekawych" wynurzeń, tylko fakt, że takie osoby są bezkarne i mają możliwość zakładania coraz to nowych kont.

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 17:42:37

I jak tam madziutex masz spokój ,czy znów Cię męczy ??
A może faktycznie się w Tobie zakochała ,tylko nie umie Ci tego okazać ? ;)

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 17:47:29

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
komiczka
Cytat
szasa
Sądzę,że dałoby się uniknąć podobnych sytuacji gdyby niezweryfikowani nie mieli możliwości pisania na priv. do zweryfikowanych. Wprawdzie uniemożliwiony byłby kontakt prywatny przy chęci zakupu, jednak takich transakcji jest chyba niewiele, zresztą co szkodzi zweryfikować się.
Wg mnie nieporozumieniem jest przyzwolenie na zakładanie kont w nieskończoność, przez co powstają wymyślone bezsensowne wątki, zakładane przez "znudzone życiem".


Dobrze prawisz. Twoje zdrowie! ;D
I lepiej by jeszcze było, gdyby niezweryfikowane nie miały prawa wypowiadać się na forum. I dzięki temu byłoby mniej bezsensownych wątków.
To by dopiero było odświeżenie Szafy :)
No wiesz? Ciebie akurat nie podejrzewałabym o takie (w stosunku do mnie i innych niezweryfikowanych, które są w porządku) chamstwo. ZGADZAM SIE Z TOBA POZATYM Z TEGO CI WIDZE TO WIEKOSZOSC O ILE NIE WSZYSTKIE NAJWIEKSZE OSZOSTKI TO OSOBY ZWERYFIKOWANE NIESTETY :)
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 17:53:03

Cytat
Nelii
I jak tam madziutex masz spokój ,czy znów Cię męczy ??
A może faktycznie się w Tobie zakochała ,tylko nie umie Ci tego okazać ? ;)

Dzisiaj spokój :)

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 17:57:08

Cytat
madziutex
Cytat
Nelii
I jak tam madziutex masz spokój ,czy znów Cię męczy ??
A może faktycznie się w Tobie zakochała ,tylko nie umie Ci tego okazać ? ;)

Dzisiaj spokój :)
zobaczymy na jak dlugo , oby pannie sie juz znudzilo

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 18:18:20

Pewnie sledziła na bieżąco wątek i przestraszyła się samego słowa "policja" - no bo co by rodzicom powiedziała, gdyby wezwanie zobaczyli?


Jonasz71 - ja z Bamboochą wszystko sobie wyjaśniłam, wyjaśnię więc i Tobie. Luźno sobie tutaj robiłyśmy pitu-pitu na temat tego, co musiałoby się zadziać, by na Szafie zabrakło tych, którzy działaja na niekorzyść Szafy (czyli trolli (czy trollów? ;p), znudzonych feriami dzieci, fetyszystów, dziwnych reklam ...). O nikogo więcej. Oszustwa to już jest odrębny rozdział do książki na temat Szafy, ale one przede wszystkim są tu "be", masz rację. Weryfikacja konta nie powoduje podziału użytkowników na tych lepszych i gorszych - za każdym z kont siedzi człowiek (no, niektórzy mają kilka kont ;p) i to przede wszystkim od niego zalezy, jak tutaj będzie. W k.u.p.i.e siła ;) (To słowo nie jest użyte jako przekleństwo, wyzwisko, wulgaryzm itp. ...)
A te moje wypociny to tylko moje rozkminy ;D A uwierz mi - jak się za bardzo skupię, to takie dziwne rzeczy mi wychodzą, że głowa mała ;p

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 18:26:25

Nękanie w takiej formiej jak wyzwiska, obrażanie, ubliżanie, nagadywanie itp. itd. jest PRZEMOCĄ! możesz ten fakt zgłosić na policję i myśle, że szybko załatwią sprawę. nie daj się tak traktować, nikt nie ma prawa stosować wobec Ciebie przemocy!
pozdrawiam

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 18:26:30

niektóre dziewczyny zachowują się aspołecznie, nie ma co w ogóle sobie nimi głowy zawracać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nike kontra bluzeczka na ramiączkach w kwiatki..