Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:42:06

Hej niedawno pisalam o "kolezance" z pracy ktora jak uslyszala ze mam przejąc czesc obowiazkow na barze po kierowniczce, zaczela po prawie rocznej znajomosci ( gdzie zawsze byla dla mnie mila i gadala ze my to dobrze pracujemyu a chlopaki sie opier.dalają) obrabac mi dupe i zmyslac milion rzeczy. ze jestem fleja nierob syfiara i ze chodze i sie rządze a jej kolezanka sie zwolnila bo ja ją niby gnębilam i mowilam ze ja tu rządze i poodbno plakala przezemnie( a poprostu znalazla nową leszpą prace...) wszystko naklamala rozpowiadala wszystkim, znajomi z pracy jej nie uwierzyli bo ,mnie znają i wiedzą ze solidnie pracuje i napewno nie "gnębilam" jej kolezanki bo nie jestem taka. uwierzla jej w to tylko jej przyjaciolka kierowniczka ktora mnie ine lubi.

gadalysmy z szefem, juz wszystko jest niby ok, ale ona jest DIABŁEM, chcialabym jej teraz troche zryc banie, tylko tak zeby nie mogla czegos udowodnic. bo nie moge tego zniesc ze tak na mnie gadala, chce zeby poczula sie jak ostatnia szuja, i tak teraz znajomiu z pracy nie mowi,a juz jej czesc i z nią nie gadają ( tzn nie gada z nią 80% pracownikow) juz sie bedzie gorzej czula, chce zeby czula sie jeszcze gorzej !

moj chlopak powiedzial ze na moim miejscu to by jej pocisnał nawyzywal i juz * bo tak robią faceci) , ale gdzie tam nie bede jej wyzywac bo napewno zaraz wszystko powie na gore, a chlopak: ale ktos ci to udowodni? nie. Ale uwierzą jej bo ma prawie 40 lat i ma umowe o prace i wlasnie przyjaciolke w kierowniczce :/ Faceci chyba mają troche onny tok myslenia...

jestem osobą ktora nie bardzo nie lubi konfliktow i nie lubie sie klocic... ale teraz kieruje mną nienawisc :/



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 00:55 przez kacha0000.

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:46:25

nie warto zniżać się do jej poziomu!

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:46:54

Nie będę pomagała w zemście, bo nie jestem zbyt kreatywna w tej kwestii.
Ale smutne jest to ile nienawiści jest między ludźmi, chyba szcezgólnie między kobietami. Aby tylko sobie rzucać kłody pod nogi.
O ile świat byłby piękniejszy gdyby takich sytuacji nie było !

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:47:29

albo chcialabym cos zrobic zeby nie bylo ze to ja ale zeby ona dostala <moderacja - słownictwo>


naprawde kieruje teraz mną nienawisc ;/

Cytat
ulabusiak
Nie będę pomagała w zemście, bo nie jestem zbyt kreatywna w tej kwestii.
Ale smutne jest to ile nienawiści jest między ludźmi, chyba szcezgólnie między kobietami. Aby tylko sobie rzucać kłody pod nogi.
O ile świat byłby piękniejszy gdyby takich sytuacji nie było !

masz racje,,, szef nawet powiedzial komus ze u nas w pracy jest za duzo kobiet i na stanowiskach i w kierownictwie, inna kierowniczka gnębi moja kolezanke ktora nie zdala matury z maty... i sie z niej smieje :/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:36 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:48:28

najprostsza rzecz - środki przeczyszczające w jej kawie / herbatce :D

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:51:02

chcialabym jej teraz troche zryc banie hahah no wiesz ty co?? zemsta może i jest słodka ale słodkości źle odbijają się na nas kobietach- odpuść

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:51:15

Pokaż klasę i odpuść sobie. Po co zniżać się do jej poziomu? Skoro już nie rozmawia z nią większość pracowników,więc zwyczajnie daj spokój;)
Zajmij się pracą i pokaż,że jesteś super pracownikiem :))

zweryfikowana
Posty: 689
Ostrzeżenia: 1/5

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:51:39

nie powinnas sie odgryzać najbliźsi ci ludzie i tak znaja prawde nie warto.

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:53:19

Oliwa na wierzch wyplywa, a Ty zemsta pokazesz, ze jestes taka jak ona

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:53:45

Cytat
kacha0000
albo chcialabym cos zrobic zeby nie bylo ze to ja ale zeby ona dostala opie**ol.

naprawde kieruje teraz mną nienawisc ;/
Cytat
ulabusiak
Nie będę pomagała w zemście, bo nie jestem zbyt kreatywna w tej kwestii.
Ale smutne jest to ile nienawiści jest między ludźmi, chyba szcezgólnie między kobietami. Aby tylko sobie rzucać kłody pod nogi.
O ile świat byłby piękniejszy gdyby takich sytuacji nie było !

masz racje,,, szef nawet powiedzial komus ze u nas w pracy jest za duzo kobiet i na stanowiskach i w kierownictwie, inna kierowniczka gnębi moja kolezanke ktora nie zdala matury z maty... i sie z niej smieje :/


nienawiść? a wiesz czym jest to uczucie? bo obrabianie dupy to jeszcze nie powód aby kogoś aż tak bardzo nienawidzić. a że ludzie to świnie,a kobiety coraz bardziej są okropne to spotka Cię jeszcze wiele złego i gorszego ale ci tego nie życzę
a jeżeli chcesz być na tym samym żałosnym poziomie to Twoja wola,ale ja bym odpuściła,no ale ja szanuję swoją osobę i schodzić do poziomu głupoty nie bede



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 00:55 przez sylwian90.

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:54:11

A nie lepiej po prostu sobie odpuścić

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:54:48

Cytat
kacha0000
albo chcialabym cos zrobic zeby nie bylo ze to ja ale zeby ona dostala opie**ol.

naprawde kieruje teraz mną nienawisc ;/
Cytat
ulabusiak
Nie będę pomagała w zemście, bo nie jestem zbyt kreatywna w tej kwestii.
Ale smutne jest to ile nienawiści jest między ludźmi, chyba szcezgólnie między kobietami. Aby tylko sobie rzucać kłody pod nogi.
O ile świat byłby piękniejszy gdyby takich sytuacji nie było !

masz racje,,, szef nawet powiedzial komus ze u nas w pracy jest za duzo kobiet i na stanowiskach i w kierownictwie, inna kierowniczka gnębi moja kolezanke ktora nie zdala matury z maty... i sie z niej smieje :/

To na prawdę współczuje, bo ja ogólnie nie moge zrozumieć ludzi, którzy uprą się na jedną osobę i ją gnębią...
Janie wytrzymałabym takiej atmosfery w pracy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 00:55 przez ulabusiak.

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:54:57

Pracuj solidnie to będziesz zbierała ppochwały itd. To będzie dla niej najgorsze, uwierz. :D

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 00:58:41

Cytat
Marizz
Pracuj solidnie to będziesz zbierała ppochwały itd. To będzie dla niej najgorsze, uwierz. :D

widzisz wlasnie najgorsze byl odla niej to ze glowna kierowniczka baru bardziej lubi mne, mimo tego ze pracuje tam niecaly rok i mam 20 lat a ona pracuje 3 lata i ma 40 lat. no i widzisz co zaczela wyprawiac jak sie dowiedziala ze kiero chce mi dac czesc obowiązkow... nawet ta kiero mo powiedziala ze ona teraz walczy o pozycje...ale.. JAKIM KOSZTEM ?

jak zniszczyc kolezanke ?

20 sie 2011 - 01:01:48

Cytat
chocolate_lover
najprostsza rzecz - środki przeczyszczające w jej kawie / herbatce :D

nieźle:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wynajem , doradźcie