Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

06 maj 2016 - 15:19:02

Kochane powiedzcie mi czy wiecie moze gdzie dostane oryginalny podkład flower perfection bourjois ? W internecie nie ma nic :/ na Olx podróbki :/ w super pharm i rossmann i hebe u mnie nie ma :( pomóżcie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

11 maj 2016 - 12:16:18

dermokosmetyki głównie w aptece gemini- jak dotąd nie znalazłam tańszej

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

11 maj 2016 - 21:04:54

Często na allegro, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą aukcje ;) Pomagam sobie snajperem do aukcji z www.aukcjoner.pl - łatwiej się wygrywa, ceny trochę niższe, a wiadomo, że na kosmetyki można wydać pół pensji, ja czasem potrafiłam, więc jak można, to teraz staram się przyoszczędzić ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

24 maj 2016 - 12:26:02

Ostatnio coraz częściej kupuję w Internecie. Przekonałam się do sklepu internetowego www.superkoszyk.pl. Wszystkie artykuły, których potrzebuję w domu, jak i kosmetyki są w jednym sklepie. Nie płacę za przesyłkę kilka razy i nie szukam konkretnych produktów po całym internecie.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

24 maj 2016 - 12:30:33

czasami w douglasie jak maja jakieś fajne promocje

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

08 cze 2016 - 12:13:06

Zazwyczaj kupuję w sklepach, które znam ze sprzedaży tradycyjnej tak jak ten: http://www.rossmann.pl/produkty/Sex,6368/Marka,DurexRzeczy sprawdzone mogę bez problemu zakupić a to oszczędza mi sporo czasu. Zresztą męczy mnie nieco chodzenie po sklepach a wiadomo tez jak to jest w praktyce-idziesz po jedną rzecz a kupujesz 3!

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

17 cze 2016 - 14:52:26

Jak szukasz konkurencyjnej zarówno pod względem ilości kosmetyków naturalnego pochodzenia jaka również cen oferty to z pewnością ją znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem e-naturalne.pl. To ulubiony sklep całej mojej rodziny. Ma liczne promocje a jak robisz zakupy na 99 złotych to masz darmową przesyłkę!

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

17 cze 2016 - 15:30:30

Ja zazwyczaj kupuję kosmetyki w sklepie e-zebra, perfumy na str. i-perfuma, a dermokosmetyki w aptece gemini, którą uwielbiam za szybkość realizacji zamówienia, darmową wysyłkę kurierem i szybki czas realizacji zamówień.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

20 lip 2016 - 17:15:58

Chyba większość na Allegro i na i-perfumy, choć różnie bywa, czasem potrafię się naciąć.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

22 lip 2016 - 21:22:25

ja ostatnio sobie zamawiałam kosmetyki na goldenrose.pl , lubię tą markę. kupiłam sobie między innymi pędzel do cieni i eyeliner w pisaku, jestem niezmiernie zadowolona :D lubię u nich zakupy robić bo zawsze wydam malo a kupię dużo i się nie zawiodłam jeszcze.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

22 lip 2016 - 21:59:17

mintishop.pl, kosmetykizameryki.pl

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

23 lip 2016 - 14:17:45

Na e-zebra. Zamawiam od roku i jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

12 sie 2016 - 10:33:14

Dziewczyny! Ostatnio wynalazłam w necie niesamowitą stronę z kosmetykami! super Jest świetna! Na kosmetyki-reflect.pl ostatnio kupuje chyba wszystko - lakiery, do paznokci, szminki, tusze do rzęs. Mają kosmetyki różnych dobrych marek i co najważniejsze w dobrych cenach tańczy Uwielbiam tam kupować tak

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

12 sie 2016 - 10:39:37

Z mojej strony mogę polecić Cocolitę i Mintishop. Robiłam tam zamówienia wielokrotnie i wszystko było w jak najlepszym porządku. Paczka szybko do mnie docierała, wszystko pięknie zapakowane i zabezpieczone + gratisy. :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAZWA co z nią?