Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przeróbki w moim mieście - Łódź

04 lut 2014 - 14:39:22

Witam,
jestem w poznania ale przeprowadziłam się do Łodzi (chłopak itd) no ale nie o to chodzi.
Ponieważ ostatnio udało mi się zrzucić kilka zbędnych kg chciałabym zwęzić koszule, spodnie itd. Jest ktoś z Łodzi, kto się tym zajmuje?

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Przeróbki w moim mieście - Łódź

04 lut 2014 - 14:42:52

na lagiewnickiej 108 jest taki maly sklepik z ciuchami , kobitka ktora tam jest zajuje sie rowniez przerobkami ubran . polecam bo warto ..)

Przeróbki w moim mieście - Łódź

04 lut 2014 - 14:44:37

Poszukaj jakiejś krawcowej w okolicy,zanieś jednego ciucha,jak będziesz zadowolona z jej usługi to zaniesiesz jej i inne ubrania.

Tylko,że czasem koszt przeróbki ubrania może być wyższy niż sam jego zakup;raz mnie tak krawcowa niemiło zaskoczyła,że od tego czasu sama sobie przerabiam ciuchy i do krawcowej idę tylko w ostateczności(kilka dni temy to nawet sama kurkę zimową zwęziłam,gdzie krawcowa pewnie z 50 zł by zawołała)

Przeróbki w moim mieście - Łódź

05 lut 2014 - 13:31:36

no to teraz mnie niemiło zaskoczyłaś. Ja kiedyś oddałam i zwęziła mi koszule po 10zł ale niestety Pani już interes zwinęła :/ ale dziękuję za radę, słuszna uwaga!!!
teklunia dziękuję za informację, a wiesz może ile się czeka u niej na przeróbki.
Swoją drogą dziś chyba to jest niezły interes takie przerabianie, skracanie ciuchów, ogólnie przeróbki krawieckie?
Może gdybym umiała szyć skusiłabym się na to ;) no ale zawsze można się nauczyć nie? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 13:33 przez Madzia_2424.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie ubrań