Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@agata74 no właśnie i o to chodzi, wiesz co jest warte swojej ceny, przez co jesteś w stanie kupić coś pięknego za małe kwoty, gdzie nowe w sklepie kosztuje krocie. Super sprawa jak dla mnie :)

ModneZegarki2016 wiesz byłabym bardziej szczesliwa jak by sie udało te rzeczy zdobuc jeszcze taniej ale i tak nie narzekam. Teraz może w piatek jak nie będe miec duzo pracy to się wybiorę na małe polowanko ale jeszcze zobaczę

Jezu, 23 strona, a te dalej grzebią. Co one w tym widzą???
(sorry, nie mogłam się powstrzymać, ale OK, spoko) super

A mi wyparowała moja kilkudziesięcioletnia polewaczka żelazna, chciałam ją sobie wykożystać jako ozdobę a tu nima, podejrzewam że to sprawka męża i napewno "śledztwo" przeprowadzę, z tyłka nogi pourywam ponieważ od przeprowadzki stała kilka lat w garażu i raptem wyparowałazły
Agata, ty ostatnio i tak ciągle w ruchu, kiedy ty kobieto odpoczywasz...ale słońce daje energię, ja dostałam takiego kopa aż nie wiem czy nie przesadzam, kupiłam znowu odmiany ketmi (biała z czerwienią i różowo/czerwona) i rododendron fioletowy w biedronce, a o ziemi do podsypania zapomniałam, żeby nie ta skleroza to już by rosły krzaczory w ziemi, kolejny skalniak w planach i muszę rozplanować sobie kilka rzeczy;) i pochwal się jak coś upolujesz;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-17 23:49 przez CzerwoneUsta.

@usta no własnie nie jestem ciagle w ruchu,musze w koncu zaczac jezdzic rowerem bo brak ruchu dobija. Jak cos upoluje nie omieszkam sie pochwalic chodz ne nastawiam sie na cos konkretnego bo wiekszosc to co chciałam to wyszperałam ;) a wczoraj nazbieralam gałezi bzu i mam bzowo w domu ;)



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
agata74
@malmie to moje dziecko wyszperało ten obrazek i az sie zdziwilam bo w zeszłym roku była nastawiona anty na tego typu kreskówkowe rzeczy a teraz jej sie odmieniło ;)
Hehehe, to tak samo jak ze mną ;)

Ja nic nie mam z ciarup, ale zamierzam "zanurkować" wkrótce.

Mój bez jeszcze nie kwitnie, ale na dniach powinien zacząć, mam pełne odmiany biały i fiolet, szkoda że tak szybko przekwitają ale zapach doprowadza czasami do szału, szczególnie w upalne dni:)fajnie wygląda twój bukiet na tle dodatów i w tym czajniczku, tak spokojnie i wyciszająco:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
DaChoice
Jezu, 23 strona, a te dalej grzebią. Co one w tym widzą???
(sorry, nie mogłam się powstrzymać, ale OK, spoko) super

Widzę skarby utajnione :D

malmie, skarby jak skarby, miodek zrobiony?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
malmie, skarby jak skarby, miodek zrobiony?
Tak zrobiony, ale jeszcze się zasadzam na kolejny rzut mleczy, narobię sobie miodku jak miś ;)

Zapomniałam że trzeba cytrynę, zaczynam gotować a tu zonk, to dodałam tylko połówkę co miałam i pomarańcze...z samą cytryną jednak smaczniejszy:)ale mleczy to się namnożyło, wszędzie żółto:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Właśnie w tym roku dodałam cytrynę i całkiem fajny smak, a z pomarańczami nie próbowałam, ale może trzeba spróbować :) Dajesz coś jeszcze do tego "złotego płynu" ?

Odradzam pomarańczę, cytryna najlepsza. Nic nie dodaję więcej, tylko cukier , mniszek i cytryna:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Właśnie nigdy z pomarańczą nie robiłam, bo jakoś tak mi nie pasowało, a słyszałam, że dają. Tak mało składników, a jakie fajne coś wychodzi :) No prosto, smacznie i tanio. Jutro idę na grzebanie, a może nawet dzisiaj dam nura w skorupo-ciarupy :D
Usta szukaj tej wiekowej konewki. Kiedyś taką widziałam na targu - stara konewka w artystycznie pomalowane kwiaty łowickie, ale kasiory nie miałam na tyle, bo to wcale takie tanie nie było.

Konewka pojechała na wieś... mąż dla sąsiada oddał, sąsiad rodzinie ze wsi, straciłam na zawsze:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Internetowe sklepy obuwnicze.