Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:44:50

Czesc dziewczyny :) ostatnio dużo myslalam zeby sobie wybielic zeby i duzo opin slyszalam o piałej perle,ze faktycznie pomaga. Macie jakies doswiadczenia ? na allegro widzialam 50zł z groszami,ze na 10dni paski sa 2 razy dziennie :)

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:48:13

słyszalam ze nie bardzo sa takie paski i niewiele daja

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:49:56

Hej:) Ja używałam Białą Perłę w żelu. Zakładało się na zęby nakładki wypełnione żelem i tak przez 30 minut dwa razy dziennie. Faktycznie ząbki były bielutkie. Wykorzystałam 2 tubki żelu. Niestety po jakimś miesiącu od zakończenia kuracji ząbki przestały być tak śnieżno białe.. no ale może to przez to że palę papierosy. No ale ogólnie polecam gorąco

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:50:03

Cytat
miczka19
na 10dni paski sa 2 razy dziennie :)
Od kiedy Biała Perła jest w paskach?

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:50:35

Działa zarówno żel wybielający jak i pasta w 100% polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 20:51 przez madtom.

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:51:15

Ja polecam Paski.
Białą perłę miałam nie zdała egzaminu. Kupiłam Paski w Rossmanie i było miłe zaskoczenie ;)

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:52:04

tak, pomaga i to bardzo :)

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:52:24

jeśli za 10 lat chcesz być bez zębów to kupuj

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:54:22

Pomaga, moj chłopak stosował i mu pomoglo, co prawda stosowal 2 razy dziennie i systematycznie. Jesli sie dba o zęby po kuracji to ta biel zostaje. Ja też stosuje teraz i tez widze powoli poprawe. wiec polecam:)

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:54:47

kupiłam colgate max white one ale jesczze nie używałam zobaczymy czy zda egzamin co do perły nie wiem

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 20:55:37

Cytat
xkamilkaa
jeśli za 10 lat chcesz być bez zębów to kupuj
no właśnie...mi nasuwa sie pytanie na ile ingeruje to w zeby???
jesli efekt krotko sie trzyma a narusza w znaczny sposob zeby to czy jest sens stosowac?

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 21:00:51

2 dni używałam, później już nie mogłam bo tak paliło mnie w dziąsła i miałam piekielnie wrażliwe zęby.

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 21:01:45

Cytat
Innaczana
Cytat
xkamilkaa
jeśli za 10 lat chcesz być bez zębów to kupuj
no właśnie...mi nasuwa sie pytanie na ile ingeruje to w zeby???
jesli efekt krotko sie trzyma a narusza w znaczny sposob zeby to czy jest sens stosowac?

Nie trudno domyśleć na ile to ingeruje, jak po takiej Białej Perle za 50 zł, są bialutkie ząbki, to jak to musi strasznie wyniszczać zęby. A u dentysty zabieg wybielania to wydatek rzędu 1000 zł, bywa więcej, bywa mniej. Więc wystarczy chwilę pomyśleć, jakim cudem specyfik za 50 zł może zrobić "to samo" co zabieg w salonie za 1000 zł.

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 21:02:53

pasków nie polecam, ale żele jak najbardziej ;) stosowałam 2 lata temu i nadal mam białe ząbki :) nigdy nie miałam jakoś tak szczególnie białych, ale po stosowaniu tych żeli wszyscy mówili, że mam białe jak śnieg :) także polecam :) za żele płaciłam w aptece 49.99zł

Biała perła faktycznie wybiela ?

19 mar 2013 - 21:12:29

Cytat
xkamilkaa
Cytat
Innaczana
Cytat
xkamilkaa
jeśli za 10 lat chcesz być bez zębów to kupuj
no właśnie...mi nasuwa sie pytanie na ile ingeruje to w zeby???
jesli efekt krotko sie trzyma a narusza w znaczny sposob zeby to czy jest sens stosowac?

Nie trudno domyśleć na ile to ingeruje, jak po takiej Białej Perle za 50 zł, są bialutkie ząbki, to jak to musi strasznie wyniszczać zęby. A u dentysty zabieg wybielania to wydatek rzędu 1000 zł, bywa więcej, bywa mniej. Więc wystarczy chwilę pomyśleć, jakim cudem specyfik za 50 zł może zrobić "to samo" co zabieg w salonie za 1000 zł.
A skąd Ty możesz wiedzieć takie rzeczy, co? Jesteś dentystką albo ortodontką?
Biała Perła zawiera środek stosowany w profesjonalnych gabinetach zajmujących się wybielaniem zębów, tyle że w mniejszym stężeniu, przez co jest bezpieczna do stosowania w domu, ale niestety efekt nie jest natychmiastowy, tylko trzeba stosować ją regularnie. Pytałam mojego dentystę, czy jej stosowanie jest bezpieczne i powiedział, że tak. Ile w tym prawdy, to nie wiem, może i miał w tym jakiś interes, ale myślę, że stosowanie jej nie jest bardziej niebezpieczne dla zębów od wybielania ich w gabinecie.

Ja Białą Perłę stosowałam prawie 4 lata temu, ale po paru dniach przestałam, bo bolały mnie zęby. To normalne i powinno się to przeczekać, jednak jestem tak leniwa, że nie wróciłam do jej stosowania, aż straciła datę przydatności do użycia.
Przez te kilka dni stosowałam ją tylko na górne żeby, żeby zobaczyć, czy jest jakaś różnica. I jest do teraz, choć minimalna. Myślę, że gdybym stosowała ją zgodnie z zaleceniem, tzn. przez około 2 tygodnie, to teraz miałabym o wiele bielsze zęby.
Przymierzam się do jej ponownego zakupu, ale aktualnie nie mam kasy.
I proszę nie mylić pasków z żelem, bo to zupełnie co innego i z tego, co wiem, Biała Perła nie jest dostępna w paskach.
Aha, a chyba w sierpniu była taka akcja, że jakiś salon oferujący wybielanie zębów się otworzył w Krakowie i jak ktoś skorzystał z ich oferty, to dostawał kupon dla innej osoby, która musiałaby zapłacić za to tylko 100 zł, więc nie mów, xkamilkaa, że kosztuje 1000 zł, bo jak widać nie wszędzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 21:15 przez Monis19937.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

h/n? buty