Obecnie rozmawiamy o:

świąteczne swetry!

gorący temat

(Nie)maz,a wigilia

4 minuty temu

Cekinowy zawrót głowy

13 minut temu

nowa torebka

14 minut temu

Zostawic czy oddac

17 minut temu

Prezent na święta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Efekt matowych paznokci

16 lis 2013 - 21:31:01

Hej:) Bardzo podobają mi się matowe paznokcie, niestety nie wiem jak uzyskać taki efekt. Słyszałam o przeróżnych
sposobach, np. trzymanie paznokci pod parą lub dodawanie do lakieru mąki, ale nie wiem czy w ogóle opłaca się próbować. Czy któraś z Was sprawdzała te sposoby? A może lepiej kupić po prostu matujący lakier? Jeśli tak to jaki? Z góry dziękuję za pomoc :))

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 21:42 przez beti212.

Efekt matowych paznokci

16 lis 2013 - 21:33:41

Z Miss Sporty jest "lakier" matujący ;) jest przezroczysty, malujesz nim pomalowane na kolor paznokcie i po wyschnieciu robi sie matowy

Efekt matowych paznokci

16 lis 2013 - 21:48:22

są lakiery matujące ale też jest taki przezroczysty który nakładasz na zwykły lakier i ci matuje.

idź do drogerii na pewno coś znajdziesz

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:34:44

ja znalazłam w rossmanie granatowy matujący, kosztował chyba z 6 zł, pomyslalam, że na pewno nie jest jakis mega trwały, ale kup-iłam, bo chciałam zobaczyć, jak takie matowe pazury sie prezentują. Wygląda to fajnie, szczególnie w sezonie jesiennym :)

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:44:18

W rossmanie jest taki preparat kosztuje ok. 6zł - lovely MATTE
Nakłada się go na pomalowane paznokcie i lakier w sekundę matowieje:) Polecam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-19 08:56 przez piekna_ad.

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:47:39

Nie polecam - zdziera się po 2 h ;)

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:48:13

Ja kupuję Delia Matt Effect w drogerii, w Krakowie za 4zł :) Są wszystkie kolory do wyboru. Ale mi się osobiście nie podobają;)

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:51:55

Ja znam jeden sposób, ale sama go nie próbowałam wiec nie wiem ( znaleziony w necie )

zagotuj wodę w czajniku, pomaluj paznokcie na jaki kolor chcesz i daj rece nad pare z czajnika, oczywiście uważaj żeby sie nie oparzyć :) chwila moment i podobno juz gotowe :D

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Eveline 9w1