Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Efekt matowych paznokci

16 lis 2013 - 21:31:01

Hej:) Bardzo podobają mi się matowe paznokcie, niestety nie wiem jak uzyskać taki efekt. Słyszałam o przeróżnych
sposobach, np. trzymanie paznokci pod parą lub dodawanie do lakieru mąki, ale nie wiem czy w ogóle opłaca się próbować. Czy któraś z Was sprawdzała te sposoby? A może lepiej kupić po prostu matujący lakier? Jeśli tak to jaki? Z góry dziękuję za pomoc :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 21:42 przez beti212.

Efekt matowych paznokci

16 lis 2013 - 21:33:41

Z Miss Sporty jest "lakier" matujący ;) jest przezroczysty, malujesz nim pomalowane na kolor paznokcie i po wyschnieciu robi sie matowy

Efekt matowych paznokci

16 lis 2013 - 21:48:22

są lakiery matujące ale też jest taki przezroczysty który nakładasz na zwykły lakier i ci matuje.

idź do drogerii na pewno coś znajdziesz

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:34:44

ja znalazłam w rossmanie granatowy matujący, kosztował chyba z 6 zł, pomyslalam, że na pewno nie jest jakis mega trwały, ale kup-iłam, bo chciałam zobaczyć, jak takie matowe pazury sie prezentują. Wygląda to fajnie, szczególnie w sezonie jesiennym :)

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:44:18

W rossmanie jest taki preparat kosztuje ok. 6zł - lovely MATTE
Nakłada się go na pomalowane paznokcie i lakier w sekundę matowieje:) Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-19 08:56 przez piekna_ad.

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:47:39



Nie polecam - zdziera się po 2 h ;)

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:48:13

Ja kupuję Delia Matt Effect w drogerii, w Krakowie za 4zł :) Są wszystkie kolory do wyboru. Ale mi się osobiście nie podobają;)

Efekt matowych paznokci

19 lis 2013 - 08:51:55

Ja znam jeden sposób, ale sama go nie próbowałam wiec nie wiem ( znaleziony w necie )

zagotuj wodę w czajniku, pomaluj paznokcie na jaki kolor chcesz i daj rece nad pare z czajnika, oczywiście uważaj żeby sie nie oparzyć :) chwila moment i podobno juz gotowe :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Eveline 9w1