Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zielone włosy? pomocy :(

19 cze 2015 - 18:56:44

Cześć dziewczyny, proszę o radę może któras z was już tak miała. Otóż kilka dni temu byłam u fryzjera i chciałam zejść z żółtego odcienia blondu(na końcówkach włosów), na taki popielaty naturalny. Niestety wyszedł jakiś jasno żółty, taki słomkowy blond, nawet wpada trochę w zielony czyli ch** wie co. Nie wiem po prostu nie pasuje mi źle się w nim czuje, zależało mi na ciemniejszym kolorze. Dzwoniłam do fryzjera i powiedziałam, że to nie wygląda tak jak chciałam i czy jak przyjdę to przemaluje mi na ciemny blond, on na to że jak mi teraz nałoży ciemniejszy kolor to wyjdzie kurczak:( Dziewczyny co robić , żaluję że je pomalowałam spieprzyłam sobie włosy na lato. Proszę powiedzcie czy da się to przyciemnić, bo od kilku dni o niczym innym nie myślę i muszę chodzić w kucyku.

nikt? nic?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-19 19:11 przez mieloona.

zielone włosy? pomocy :(

19 cze 2015 - 19:15:00

nałóż farbę o odcieniu popielatym

zielone włosy? pomocy :(

19 cze 2015 - 19:27:00

jak spytałam fryzjera czy mi nałoży taką popielatą teraz, ciemną to powiedział że wyjdzie kurczak i nie wiem czy to prawda?

zielone włosy? pomocy :(

19 cze 2015 - 20:27:26

ja to radze zmienic fryzjera

zielone włosy? pomocy :(

19 cze 2015 - 20:52:29

Cześć , czy fryzjerka robiła ci włosy ? Jakie miałas przed tym zabiegiem włosy jaki był ich kolor ? Czy miałaś odrosty zanim zrobiła ci ten kolor ?Jestem fryzjerką opisz mi dokładnie odpowiedz na moje pytania . Warto by było zrobic zdjęcie i pokazać jak ten włos wygląda tak bez obejżenia ciezko cos poradzić .

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

zielone włosy? pomocy :(

23 cze 2015 - 01:05:07

Na zielone włosy jedynym ratunkiem są odcienie miedziane lub nawet czerwone :) jeśli boisz się fryzjera, to może sama spróbuj? gorzej już raczej nie będzie. popatrz sobie np. na trena.pl tam mają duzy wybor profesjonalnych farb, powinno być dobrze :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

zielone włosy? pomocy :(

23 cze 2015 - 20:07:34

Do fryzjera idź

zielone włosy? pomocy :(

24 cze 2015 - 08:48:53

Cytat
annnnaaaa
Na zielone włosy jedynym ratunkiem są odcienie miedziane lub nawet czerwone :) jeśli boisz się fryzjera, to może sama spróbuj? gorzej już raczej nie będzie. popatrz sobie np. na trena.pl tam mają duzy wybor profesjonalnych farb, powinno być dobrze :)

Dokładnie. czerwień zzera zielen. Ja tak kiedyś bynajmniej miałam. Tylko, że ja miałam naprawdę zgniłą zieleń. Nałożyłam koncentrat(tak, wiem :D ), a później jakiś kolor w odcieniu czerwieni(było to dość długi czas temu, nie pamiętam dokładnie).

Poza tym zieleń, a popiel to dwie różne rzeczy. Może Ci się wydawać, że kolor jest zielonkawy - fryzjerka powiedziała mi kiedyś, że popiele tak wyglądają - są bure, wydają się szarozielone. Ale prawdziwa zielen to juz koszmar :( na szczescie sa na to sposoby :) poszukaj sobie na blogu u blond bunny lub kokardki mysi.

Popróbuj, sprawdź różne rozwiązana, a może się uda. Zyczę juz niezielonego koloru ;) !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić żeby włosy szybciej rosły