Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, za parę miesięcy mój ślub. Wstyd się przyznać, ale dopiero pomyślałam, że to już czas rozejrzeć się za jakąś fryzjerką, która uczesałaby mi coś trwałego, ale bez tony lakieru. Ktoś ma jakieś propozycje, rekomendacje, do jakich fryzjerów/ salonów mogłabym się udać? Proszę o Wasze prywatne opinie, nie wyczytane w internecie. Z góry dziękuję :)

Mam ten sam problem. Termin na 5 września, ocknęłam się kilka dni temu a już nie mogę znaleźć nikogo kto mnie pomaluje i uczesze. Ja z Opola jestem, ale już lekki dramat czuję, bo gdzie dzwonię to słyszę że wszystkie panie już mają zajęte terminy i to od dawna :/

No to nieźle dziewczyny się zagapiłyście :) Ja na szczęście miałam siostrę, która pilnowała wszystkich terminów (była już po swoim weselu) i to ona kazała mi dużo wcześniej rezerwować sobie wizytę u stylistki fryzur :)

Osobiście byłam u pani Natalii Kozłowskiej z Wrocławia, przemiła kobitka, a fryzura trzymała się całą noc, a nawet dnia następnego :) Szkoda, że moje nogi nie były tak niezawodne :P Jakbyś chciała, to mam jej e-mail, bo nr tel. gdzieś posiałam :/ ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Ja nie sądziłam nawet że z czymś takim może być problem. Nie planowaliśmy ślubu na 2 lata do przodu także nawet nie zastanawiałam się nad niczym heh Ale 4 mc przed, myślałam że będzie to w miarę rozsądny termin.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Ludzie z branzy weselnej czesto sie znaja. Mi namiary na moja dal fotograf. Moze zapytaj swojego, czy ma jakies fryzjerki na oku. Musi miec takie kontakty do sesji

Cytat
emaergieo
Ja nie sądziłam nawet że z czymś takim może być problem. Nie planowaliśmy ślubu na 2 lata do przodu także nawet nie zastanawiałam się nad niczym heh Ale 4 mc przed, myślałam że będzie to w miarę rozsądny termin.
No właśnie, nie wszyscy planują tak dużo przed śluby i wesela, a okazuje się, że jeśli chodzi o organizację to nie ma miejsca na spontaniczność, a to takie nieromantyczne :(

Cytat
pamietnik
Osobiście byłam u pani Natalii Kozłowskiej z Wrocławia, przemiła kobitka, a fryzura trzymała się całą noc, a nawet dnia następnego :) Szkoda, że moje nogi nie były tak niezawodne :P Jakbyś chciała, to mam jej e-mail, bo nr tel. gdzieś posiałam :/ ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Dziękuję bardzo za radę. Jesteś kolejną osobą, która poleca mi tą Natalię Kozłowską jako świetną stylistkę trwałych fryzur weselnych. Podaj mi proszę namiary na priv.

Heh no nas temat tego terminu wyszedł niespełna 2 tygodnie temu. Wszystko już załatwione poza fryzjerem i kosmetyczną. Może znacie kogoś z opola?

Muszę Wam powiedzieć, że udało mi się umówić (wcisnęła mnie cudem w swój grafik) na fryzurę próbną z tą Natalią Kozłowską i jestem mega zadowolona :) Wyczarowała mi cudo na włosach, tak, że mimo mojej niewielkiej ilości włosów wcale nie było widać, iż jest ich tak mało :)

A koleżance z Opola nikt nie pomoże?

Cytat
Szelest_wiatru
Muszę Wam powiedzieć, że udało mi się umówić (wcisnęła mnie cudem w swój grafik) na fryzurę próbną z tą Natalią Kozłowską i jestem mega zadowolona :) Wyczarowała mi cudo na włosach, tak, że mimo mojej niewielkiej ilości włosów wcale nie było widać, iż jest ich tak mało :)

A koleżance z Opola nikt nie pomoże?

Podasz mi na priv jakiś kontakt do tej pani :)?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-25 23:00 przez pamietnik.

Ja mam doświadczenia z salonem Cesare. To naprawdę dobry fryzjer. Wrocław ma wiele salonów fryzjerskich, ale fryzurę ślubną trzeba robić u najlepszych :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką farbą uzyskać taki kolor wlosów?