Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygolony bok na rzadkich wlosach

05 maj 2015 - 19:47:59

Witam niewiasty:)
Mam pytanie odnosnie ...dla mnie nowej fryzury:P
Nie dlugo musze poddac sie operacji na glowe :P i tym samym zmuszona jestem sciac wlosy nad uchem;) Jako ze mam bardzo rzadkie wlosy i bardzo czesto doczepiam ,zastanawiam sie jak to dzialalo by u mnie gdybym zaczela nosic fryzure z wygolonym bokiem i do tego doczepialabym sobie wlosy(rzecz jasna na stronie gdzie wlosy bylyby dlugie)
Czy ktoras z Was robila juz tak i czy to jakos dobrze dziala?

Wygolony bok na rzadkich wlosach

05 maj 2015 - 19:59:36

a zdajesz sobie sprawe z tego ze doczepianie wlosow bardzo niszczy naturalne wlosy?? ktore jak piszesz masz rzadkie
a jakby to wygladalo?? my nie wrozki i nie wiemy jak wygladasz i jakby to wygladalo z wygolonym bokiem

Wygolony bok na rzadkich wlosach

05 maj 2015 - 20:29:58

jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego żeby dobrze to wyglądało

Wygolony bok na rzadkich wlosach

05 maj 2015 - 20:38:26

ja też nie mam dużo włosów na głowie i przez kilka lat miałam wygolony bok na 0 i wyglądało to dobrze spójrz na mój awatar na zdjęciu nie wygląda tak dobrze jak w rzeczywistości

Wygolony bok na rzadkich wlosach

05 maj 2015 - 20:42:17

mi się takie wygolenie w ogóle nie podoba

niestety jeżeli musisz, to już lepiej nic nie doczepiaj - niech po wygolonej stronie szybko odrastają a drugą przycinaj, aby się szybko wyrównało

Wygolony bok na rzadkich wlosach

05 maj 2015 - 20:45:30

wygolony bok do długich włosów chyba nie bardzo ale zawsze możesz zmienić przedziałek na drugą stronę aby zakryć wygoloną głowę:)

Wygolony bok na rzadkich wlosach

05 maj 2015 - 20:50:25

Pani nie wróżko, nie pytam czy mi bedzie pasować,ponieważ co do tego nie mam wątpliwości....Pytam osoby obeznane w ewentualnych zabawach z włosami doczepionymi;) Co do szkodliwości doczepianych,bardzo dobrze o tym wiem,dlatego używam tylko przy ewentualnych iprezach co w moim przypadku zdążają się raz na miesiąc;)):P może rzadziej...:P
Pytanie było czy to działa ....jeśli ktos ewentualnie próbował....;)
Noszę czapkę z daszkiem lub kask...wiec o to co bedzie na codzień się nie martwię....tylko jak ja się ludziom na imprezie mam pokazać;)

Wygolony bok na rzadkich wlosach

06 maj 2015 - 12:37:05

a moze zetnij na krótko po prostu i ładnie modeluj włosy? ) bo jakoś nie widzą i sie te doczepiane...nie wiem czy sie to uda :/
a do stylizacji krótkich włosów jest pełno kosmetyków na takiej trena.pl np :P

Wygolony bok na rzadkich wlosach

06 maj 2015 - 12:45:45

Mnie również czeka w przyszłym miesiącu operacja głowy .I na ten wygolony bok wymysliłam sobie taka szerszą opaske która będę noscic przy rozpuszczonych włosach i oczywiście bok powoli zapuszczać spowrotem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-06 12:46 przez filipekkrol.

Wygolony bok na rzadkich wlosach

06 maj 2015 - 23:50:12

Dobre macie Dziewczęta pomysły. Tak jak mówi koleżanka wyżej, jest mnóstwo kosmetyków do stylizacji np na trena.pl. Ale wygolenie boku to nie koniec świata, da się zrobić to tak, żeby dało się zakryć

Wygolony bok na rzadkich wlosach

11 maj 2015 - 18:34:54

Ja bym nie goliła boku... Nie u każdego to dobrze wygląda, może wklej zdjęcie, żebyśmy mogły ocenić czy Tobie pasuje? Jak nie chcesz golić całego boku to może przetestuj rozwiązanie z wsuwkami https://www.pinterest.com/pin/406238828864711447/

Wygolony bok na rzadkich wlosach

11 maj 2015 - 18:44:12

Cytat
Evelina_15
jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego żeby dobrze to wyglądało

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura-metamorfoza