Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

schody i balustrady

8 minut temu

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Dobry barber w Rzeszowie

dzisiaj o 14:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biotebal i Jantar

26 mar 2015 - 01:07:48

Hej ! Czy stosowała któraś z was lek na wypadanie włosów Biotebal 5mg lub wcierkę Jantar ? Jeśli tak, to jakie efekty ?

Biotebal i Jantar

26 mar 2015 - 03:08:51

Tych dwóch nie stosowalam ale polecam Ci szampon Dermena:)

Biotebal i Jantar

26 mar 2015 - 10:57:29

Może jeszcze ktoś ?

Biotebal i Jantar

03 maj 2015 - 09:09:06

biotebal świetnie działa,ale trzeba go stosować przez co najmniej 3 miesiące

Biotebal i Jantar

03 maj 2015 - 09:15:48

Mam włosy do pasa ... Zaczeły mi niesamowicie wypadać po kuracji antybiotykowej..
Niestety Biotebal mi nie pomógł :(. A co do wcierki Jantar kiedyś używałam i ładnie mi odrastały włosy .. Właśnie już przez około 2-3 tygodni wcieram ją włosy i mam nadzieje że zaczną wyrastać nowe włoski :)..a co do wypadnia jak narazie dalej wypadają :(... myślę że po prostu potrzeba chwili żeby wszystko wróciło do normy :) pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Biotebal i Jantar

03 maj 2015 - 10:19:19

Mnie pomogły tabletki Revalid,wcierka wywołała łuież i przetłuszczanie włosów,ale trzeba to traktować iindywidualnie.Dużo jest o niej pozytywnych opinii,co kusilo i mnie do jej zakupu.

Biotebal i Jantar

03 maj 2015 - 10:47:36

Biotebal to dla mnie nr 1! Stosuję trzeci miesiąc, efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach- przestały tak strasznie wypadać i nie przetłuszczają się tak szybko jak kiedyś. trzeba stosować przez 3 mies. potem przerwa.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Biotebal i Jantar

04 maj 2015 - 07:31:20

Ani tego, ani tego, ale na wypadające włosy używam Biosilicę max i mogę polecić. To jest suplement w tabletkach, ze skrzypem, pokrzywą, witaminami, cynkiem. Jeszcze jakiś czas temu moje włosy były dosłownie wszędzie, w łazience musiałam odkurzać po każdym czesaniu, serio. Na szczęście po tych tabletkach bardzo mi się polepszyło, włosów na głowie coraz więcej, a na podłodze mniej :D

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Biotebal i Jantar

13 paź 2015 - 07:27:13

Nie polecam, mi źle na skórę działały, dawka biotyny zdecydowanie za duża, a jej nadmiar powoduje właśnie różne skutki uboczne. Mi pomagają tabletki i lotion = wcierka Vitapilu. Efekty widzę a to dla mnie najważniejsze bez żadnych innych niespodzianek

Biotebal i Jantar

13 paź 2015 - 08:43:36

stosuję Biotebal i widze efekty. Jest super! :)

Biotebal i Jantar

13 paź 2015 - 09:51:20

Jantar super . Szybko rosną włosy [ widzę po odroście] . Polecam tez maskę drożdżową

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Biotebal i Jantar

13 paź 2015 - 09:58:08

Revalid stosowałam, włosy może rosły troszkę szybciej, pojawiło się bardzo dużo "baby hairs" i może troszkę zdrowsze były, ale to też pewnie zasługa szamponu i innej wody.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciekawe fryzury - doradźcie