Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciemny kolor. pomocy!

28 lip 2012 - 13:37:11

Dziewczyny liczę na Waszą pomoc. Dziś zrobiłam sobie włosy kremem koloryzującym Loreal Casting. Chciałam żeby wyszedł ciemniejszy brąz niż mam, więc kupiłam jasny brąz, bo jak wiadomo trzeba kupować zawsze jaśniejszy od takiego jaki chce się uzyskać. Ale niestety wyszedł mi prawie czarny! myślałam że jak wezmę, jasny brąz to kolor wyjdzie taki jak chce ;/ Dziewczyny i tu pojawia się moje pytanie. Co zrobić, czym myć żeby kolor choć trochę szybciej schodził? Kolor trzyma się do 28 myć. Przed chwilą myłam głowę szamponem rumiankowym. Proszę o radę, bo ten kolor kompletnie mi nie odpowiada ;/
Z góry dziękuje za pomoc

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

Ciemny kolor. pomocy!

28 lip 2012 - 13:40:11

tez uzywam czasami castinga kolor brąz i uzyskuje czarny , a po 2 tygodniach wychodzi ciemny brąz ;)
ale moja przygoda zaczela sie 3 lata temu jak mama pozwolila mi zafarbowac zmywalna farba :) oczywiscie tak jak mowilam zmyla sie tylko do bardzo ciemnego brązu i od tego czasu zawsze na taki farbuje bo nie da sie nic zrobic oprocz dekoloryzacji :) bo wtedy probowalam wszystkeigo dopoki sie nei przyzwyczailam :) pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-28 13:42 przez ANUSIAKOWA.

Ciemny kolor. pomocy!

28 lip 2012 - 13:42:43

no, ale ja właśnie nie chce czarnego ;/ kompletnie taki kolor do mnie nie pasuje.

niezweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 1/5

Ciemny kolor. pomocy!

28 lip 2012 - 13:45:47

Nie przejmuj się te farby szybko się wypukują :D mój brąz prawie czarny po 2 tyg zrównał się z obre na dole więc...

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

Ciemny kolor. pomocy!

28 lip 2012 - 13:47:00

to ja nie wiem jak Ci pomoc , bo dla mnie po zafarbowaniu trzy lata temu moich piaszczystych blond wlosow na taki czarny to byl szok. probowalam wielu domowych sposobow na zmycie - od szamponow przeciwlupiezowych, siedzenie z cytryną na wlosach na słoncu - szampony rumiankowe. Itp mozesz poprobowac :) jak Ci sie zmyje po miesiacu do jasniejszego to moze zafarbuj ciemnym blondem zeby sie troche wyrownaly

Ciemny kolor. pomocy!

28 lip 2012 - 13:48:07

Myj szamponem przeciwłupieżowym :)

Ciemny kolor. pomocy!

28 lip 2012 - 13:49:17

Ostatnio miałam taka przygodę z farbą Palette. Miał mi wyjść mahoń... a włosy wyszły mi czarne. Przez ok. tydzień szorowałam włosy szamponem przeciwłupieżowym i dodatkowo płukałam w silnym roztworze z rumianku + słoneczko i zeszłam szybko do swojego odcienia ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ombre Hair, rozjaśnic końcówki. Jaka farba?