Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 20:54:06

Cześć dziewczyny !!!
Chciałabym prosić Was o pomoc...otóż farbowałam włosy przed świętami na brąz z paskudnej palety - oczywiście wyszedł czarny:))))
chciałabym rozjaśnić do rudego dekoloryzacją ale nie wiem czy nie za szybko? czy trzeba odczekać i jak reagują na to włosy? robiłyście kiedyś??


Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 20:57:27

Ja osobiście nie robiłam ale moja siostra uczy się na fyzjęrkę i dekoloryzacja działa mniej więcej jakbyś 4-5 razy rozjaśniała włosy a jedna nie zawsze pomaga ( ale często), więc nie muszę pisać w jakim stanie są potem włosy ;)

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 20:59:36

ja ciągle kombinuje z włosami więc dla mnie bez różnicy, ale przeważnie wszystkie zabiegi robie w odstępie miesiąca a i tak chodze do fryzjera co piątek na kuracje odnawiające :P

zweryfikowana
Posty: 406
Ostrzeżenia: 1/5

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:00:07

kup sobie dekoloryzator renne blanche zejdzie farba po nim

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:01:10

ja robiłam .
włosy ani nie wypadły ani sie nie spaliły a schodziłam z czerni do blondu trwało to 8 godz i sporo kosztowało ale ja jestem zadowolona .natomiast u mnie miedzy farbowaniem a dekoloryzacja mineło koło 4 miesiecy

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:01:40

Cytat
LondonTipton
kup sobie dekoloryzator renne blanche zejdzie farba po nim

Zgadzam się. Zmywa tylko sztuczny pigment, naturalnego nie w przeciwieństwie do rozjaśniaczy. Poszukaj sobie wątku, było pełno o dekoloryzatorach

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:05:00

Ten drugi kolor jest boski, chcę go mieć! ;O

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:06:06

hej ja miałam dekoloryzację z czarnego (palette, casting, próbowałam różnych farb) i zdecydowałam się na dekoloryzację do rudego. Włosy (zwłaszcza końcówki) gdy były mokre zachowywały się jak guma, używałam dobrych masek, podcinałam końcówki i jest lepiej końce były również połamane i rozdwajały się (przed dekoloryzacją nie maiąłm takiego problemu) po wyjściu od fryzjerki włosy miały kolor ciemny rudy- po wakacjach znacznie się rojaśniły. Dodam że od dekoloryzacji minęło ponad pół roku, włosy mam długie do połowy pleców, więc muszę dłużej męczyć się z "farbowanymi" (włosów już nie farbuję) Gdybym jeszcze raz miała się zdecydować to nie wahałabym się ani chwili :) jestem bardzo zadowolona :) Jednak podstawa to dobra fryzjerka :)

zweryfikowana
Posty: 406
Ostrzeżenia: 1/5

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:06:19

no i reen blanche kosztuje max 40 zł

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:07:16

Jak pójdziesz do fryzjera, który zrobi Ci to profesjonalnie , to wystarczy CI jedna dekoloryzacja i przy tym jeszcze nie zepsujesz włosów.
W domu samej nie radzę robić bo popalisz sobie włosy, a tego chyba nie chcesz. :)

Efekt dekoloryzacji !!!

11 sty 2012 - 21:13:33

ja miałam dekoloryzowane z ciemnego brązu na średni blond u fryzjera i wyszło ładnie ale drogo, chyba 180 zł,, innym razem rozjasnilam sama w domu z ciemnego szatynu na jasny blod, oczywiscie wychodziły blond z rudawym odcieniem, potem wrzucałam na to popielaty blond i było ok, ale jesli chcesz miec taki rudy to niewidze przeszkód, ważne by pomoiędzy tymi zabiegami porządnie odżywiac włosy maseczkami , waxem albo olejkiem rycynowym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbować?