Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:01:02

Cześc dziewczyny!
na poczatku powiem ze moze juz byl taki watek,wiec prosze bez złośliwych komentarzy:Pale niestety nie znalazłam:)
wiec tak jak w temacie chciała bym sie dowiedziec cos wiecej o przedłużaniu włosów,jaka metoda?
jaka cena przeciętna?i wogóle ile to sie tzryma a jesli któraś z Was juz miała to prosze o opinie czy warto!!pozdrawiam:):):)
nikt się nie wypowie??????????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 16:03 przez alhambra165.

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:05:10

Ja mialam zageszczane u fryzjerki w Bialymstoku na ulicy orlej, Partaczka wyciagnela ode mnie prawie 400 zl, a zrobila taka masakre, ze glowa mala. Musiam sobie to zrywac, bo az uczulenia dostalam, a wlosy, ktore niby mialy sie ulozyc po myciu tak perfidnie odstawaly i zesztywnialy, ze wygladalam jak strach na wroble. Bylo strasznie widac, ze sa sztuczne, od glowy malo, dalej duzo

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:08:13

jestem fryzjerką i przedlużam wlosy ale nie sobie tylko inym.ogolnie polecam metode na zimno(najlepiej microringi lub tulejki) baaaaaaaaaaaaardzo dobrze sie trzymaja .na 3-4 miesiace wylatuje moze z 1 pasemko -to naprawde bardzo mało.u mnie taki zabieg na wlosach naturalnych kosztuje 450zl(cala glowa-wlosy do pasa) natomiast syntetyki 350zl.polecam:)) oto 1 fota z przedluzania:)



przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:09:29

A skad jestes sarunia?

zweryfikowana
Posty: 406
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:10:17

moja praca





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 16:15 przez LondonTipton.

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:12:14

Ja miałam przedłużone włosami naturalnymi na mikroringi moje wlosy wogole sie nie zniszczyły co trzy miesiace miałam tylko podciagane i dopinane , te ktore odpadły , bo jest to naturalne ze podczas czesania pasemka sporadycznie odpadaja .Włosy przedłużala mi bratanica 18 letnia , do tedo nie trzeba salonu tylko sprytu gorąco polecam mikroringi i na pewno nie syntetyczne tylko naturalne!!! syntetyczne po 2 dniach wygladaja jak koncówka mopa. Naturalne myje sie w letniej wodzie , nakłada sie odżywke i koniecznie specjalna szczotka do włosów przedłużanych a i na noc koniecznie plesc warkocz i tyle jak sie trzyma tych zasad to spokojnie do ok 9 miesiecy

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:16:27

Ja nie polecam żadnej metody do przedłużania prócz clip in
Wszystkie niszcza włosy! A większość pseudo fryzjerek które to robią nie mają zielonego pojęcia o tym fachu, wymyślily sobie sposób na zarobek i zerują na nieswiadomych dziewczynach.
Wybacz sarunia ale nie wierze w naturalne wlosy za 450zł prawdziwe naturalne włosy z fachowym przedłużeniem kosztuje minimum 1000zł.

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:16:30

Doczepianie wlosow to fajna sprawa, tym bardziej, ze dla kobiety wlosy sa bardzo istotnym atrybutem.
Jesli chcesz przedluzyc wlosy, to napisze Ci tylko NIE rob tego za pomoca ringow!
Strata przede wszystkim pieniedzy, bo tym sposobem liczy sie od jednego pasemka i jak ktos ma dluzsze czy gesciejse wlosy to wiadomo, ze sumka tworzy sie jeszcze wieksza, poza tym takie wlosy szybko sie niszcza, bo masz je na stale, codziennie w nich spisz, chodzisz, myjesz z normalnymi (a wiadomo ze tym doczepom,czeste mycie nie jest potrzebne) a to wlosy, ktorych nie da sie odbudowac, wiec bedziesz je nosic 3 miechy moze do pol roku, bo Ci sie zaczna platac i filcowac kiedy bede juz podniszczone od codziennego uzytku czy zabiegow. Widzialam osoby ktore maja tak doczepiane wlosy i to sie dosc odznacza. Zreszta przedluzanie wlosow musi byc zzrobione naturalnymi wlosami, bo syntetyki to badziew. Polecam tylko clip-in, szybko, latwo, tani, sama decydujesz kiedy chcesz miec dlugie i jakie, nie widac doczepow, bo jak masz ringi to nie polecam spinac wlosy w kucyka, wszystko widac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 16:20 przez BlackDiamondx.

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:19:11

był koleżanko bo już założyłaś kiedyś taki :)

jak masz jakieś pytania zapraszam na priv :)
zajmuje się przedłużaniem włosów :)



przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:19:40

clip in ;)

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:24:55

ja miałam, trzymały mi się koło 9miesięcy :))
ale ja nie miałam całości przedłużanej, tylko około 30 łącznie :))
byłam baaardzo zadowolona :D



zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:30:29

sama sobie zrob , albo kol
tak taniej :)

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 16:33:16

Ja mialam przedluzane wolsy metoda zgrzewcza.Wlosy byly slowianskie natularne i zgrzewane z miomi.Mialam je ok.4 miesace i koszt wysiosl mnie prawie 1000zl.wiec te wlosy ktore sa za 400zl.to napewno nie sa naturalne.Koszt jest tez zalezny od ilosci pasemek.Musiesz miec szczotke do pielegnacji wlosow i kosmetyki.Zastanawiam sie nad ponownym zalozeniem.Na poczatku2 pierwsze noce ciezko zasnac bo jdnak wlos jest obciazonyi ciezko zasnac .Ale polecam.

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 17:32:04

Clip in - nie niszczą włosów, najlepsze ; ) ! Sama miałam.

przedłużanie włosów!!!

13 wrz 2010 - 17:34:32

A nie przedluzal nikt w Bialymstoku na Orlej?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bialystok ul. Orla