Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 22:54:25

Jedna Szafowiczka natchnęła mnie;)
I tak postanowiłam utworzyć temat :
Jak dbacie o włosy?
Proszę o wypowiedzi :)
Może ja zacznęzły/color]

a więc zacznę od początku:)
farbuje, codziennie suszę suszarką i prostuje a wszyscy się pytają co ja robię;)
a więc:
zacznę od tego myje głowę szamponem do włosów farbowanych albo znaczonych i łamliwych:) potem odżywka ;) i czekam aż troszkę przeschną, potem mieszam taki "eliksir" do włosów zniszczonych + balsam dyscyplinujący włosy (przeciw puszeniu), potem suszę szuszarką jakąś zwykłą;) (żadnych cudów nie robię), potem je rozczesuje, potem prostuje (ostatnio kupiłam nową prostownice prześwietna
http://allegro.pl/prostownica-lokowka-do-wlosow-zelmer-33z031-i1185860469.html )
potem rozczesuje grzebieniem albo szczotką :)
potem nakładam jeszcze jeden taki specyfik tzn odzywkę na zniszczone końcówki i nakładam najpierw w końcówki a potem w resztę włosów i jakby przygładzam :0
i powinno być a jeśli jeszcze coś mi nie pasuje to mam gumę do włosów;)

PS>. wszystkie szampony i eliksiry i specyfiki wszystko z AVON i naprawde godne polecenia;)

mam nadzieję że pomogłam;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 22:55 przez pati_ka.

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 22:56:56

nie za duzo tych kosmetykow?

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 22:58:27

wydaję mi się że nie :) przez to zawsze pachnące, milutkie w dotyku, pełne blasku :) są zawsze
może jeszcze ktoś się wypowie/?:)
;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 23:00 przez pati_ka.

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:02:59

* Szampon do włosów przetłuszczających się Ziaja
* Szampon do blondu z Garniera
* 2/3 razy w tyg odżywka WAX
* Na codzień odżywka Pantene Pro-V
* 2/3 razy w tyg maska Serical Latte (czy jak to się tam pisze :P)
* Czasami płukanki do blondu
* Codziennie 2 kapsułki Skrzypowity ;D


Niestety susze włosy suszarka ;/ Ale efekt tych wszystkich mieszanek i tak jest.
Prostownicy nie używam bo mam proste włosy ;))
Żadnych lakierów, gum, żeli, pianek itd. też nie.

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:08:56

ja to ostatnio je podciełam(bo farbowała, codziennie myłam, suszyłam i kręciłam) i ogólnie fryzjerka obcięła mi 5 cm zamiast 0,5 no ale ok.. i teraz robię tak
codziennie je myję jakimś szamponem na objętość(co butelkę innym - tym co ładnie pachnie ;D) i suszę.
a jeżeli chodzi o odżywki to tak jednego dnia na noc nakładam odżywkę WAX i na drugi dzień spłukuję i susze, a następnego dnia z rana nakładam Krem odbudowujący z Pantene i tak w kółko ;)
+ jak się skończy Panteen to albo kupię inną (np. z Dove) i ten jedwab biosilk a później olejek rycynowy+nafta kosmetyczna ;p coś pokombinuje ;p
ale nie prostuje ani nie kręce teraz ;)

chyba napsiałam takie masło maślane, ale jestem zdenerwowana rozkojarzona.. przepraszam ..


JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:10:19

suszarka codzien???? takie suszenie włosów bardzo niszczy włosy.. u mnie praktycznie tylko szampon..

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:11:05

pati_ka ile Ci to zajmuje czasu? :)
Myjesz włosy codziennie? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 23:12 przez OneMillion.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:11:29

A mi po farbowaniu farba joanna miałam ok włosy takie jak przed. Zdrowe lśniące.. a po uzyciu farby palette (szczerze nie polecam) przy myciu na ręku zostaje mi garść włosów na grzebieniu również.. Strasznie są suche i strasznie się łamią używam odzywki na suche i łąmliwe włosy z sayos i szamponu head&shoulders do włosów łamliwych i nic nie pomaga.. macie może ''przepisy'' na domowe maseczki na włosy suche i zniszczone?. oczywiście sprawdzone przepisy ;).

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:12:13

Ostatnio zainwestowałam w szampony w kostce Lush,i odżywkę Lush American Dream ,czekam aż poczta przyniesie,i będę używać.

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:12:27

moje ogólnie są zniszczone , bo farbowałam dużo razy ; )
ale zależy jak mi się popadnie serio raz wyglądają jak te z reklam a raz ,że można uciekać ze strachu .
Ale mimo wszystko używam zwykłego szamponu no i jakiejś tam odżywki czasem maseczkę i tyle ; p
no i rzecz jasna nie prostuje ; p
Swoje mam idealnie proste xd serce hehe
chociaż wolałabym mieć kręcone ,ale nie mocno ; p

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:14:02

to musisz mieć sporo czasu jak tyle tego nakładasz suszysz potem znowu coś:)Ja myję codziennie i suszę i tyle:)Acha po umyciu nakładam odżywkę i spłukuję:)

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:14:50

Cytat
OneMillion
pati_ka ile Ci to zajmuje czasu? :)
Myjesz włosy codziennie? :)

hhmmm szczerze?:)
w sumie około 30 min:)
a za to mam lśniące i piękne włosy :)
Cytat
monikaaaa149
A mi po farbowaniu farba joanna miałam ok włosy takie jak przed. Zdrowe lśniące.. a po uzyciu farby palette (szczerze nie polecam) przy myciu na ręku zostaje mi garść włosów na grzebieniu również.. Strasznie są suche i strasznie się łamią używam odzywki na suche i łąmliwe włosy z sayos i szamponu head&shoulders do włosów łamliwych i nic nie pomaga.. macie może ''przepisy'' na domowe maseczki na włosy suche i zniszczone?. oczywiście sprawdzone przepisy ;).


ja także nie polecam PALETTE!
raz pofarbowałam i miałam włosy w ciapki..;/ ehh ile to było łażenia po fryzjerach..:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 23:15 przez pati_ka.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:16:09

Cytat
KsiezycowaNocKairu
moje ogólnie są zniszczone , bo farbowałam dużo razy ; )
ale zależy jak mi się popadnie serio raz wyglądają jak te z reklam a raz ,że można uciekać ze strachu .
Ale mimo wszystko używam zwykłego szamponu no i jakiejś tam odżywki czasem maseczkę i tyle ; p
no i rzecz jasna nie prostuje ; p
Swoje mam idealnie proste xd serce hehe
chociaż wolałabym mieć kręcone ,ale nie mocno ; p

często tak jest ;p.
jak ktoś ma kręcone to chce proste a jak ma proste to chce kręcone ;p. Ja mam nijakie ;pp. I chciałabym proste ;d.

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:16:44

Mam takie wrażenie, że niektóre dziewczyny mylą pojęcie dbania o włosy, a dbania o wygląd :)

JAK DBACIE O WŁOSY?

27 sie 2010 - 23:16:48

Cytat
tana2w
to musisz mieć sporo czasu jak tyle tego nakładasz suszysz potem znowu coś:)Ja myję codziennie i suszę i tyle:)Acha po umyciu nakładam odżywkę i spłukuję:)

wydawałoby się bardzo skomplikowane i sporo czasu zajmowało ale tak naprawdę bardzo mało :)
to o włosy dbamy;)
Chyba nie chcemy żeby ktoś powiedział :
Patrz ta to ma włosy jak...:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 23:19 przez pati_ka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzjer Opole GOLDWELL