Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:16:10

chce sie przefarbować na blond platynkę kiedyś miałam ale to juz bardzo dawno.Mam pytanko do was dziewczyny czy uzyskam taki kolor jasny z takich włosków jak mam teraz? i jak go uzyskać ?



zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:19:57

Raczej u fryzjera, bo w domu zawsze jest ryzyko, że wyjdą Ci żółte...

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:19:16

nie ma sensu abym sie rozpisywała jak trzeba to zrobić gdyż na pewno musisz z tym iść do fryzjera,na pewno nie eksperymentuj w domu bo wyjdzie ci śmieszny kolor.

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:23:34

Świetnie bedziesz wyglądać w platynce ale lepiej idz do fryzjera, jelsi jestes moze z zachodniopomorskiego to moge ci polecic super fryzjera ze szczecina jest specjalista od blondów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-22 12:22 przez trendseterka.

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:20:19

proponuję pójśc do fryzjera i zrobic dekoloryzację. jesli mieszkasz w warszawie mam namiar na dobrego fryzjera który robi to za osiem dyszek z nałozeniem nowego kolorku ;]

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:25:11

najlepiej własnie u fryzjera ale sądze że bedą ci pasować;d

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:25:14

musiałabyś najpierw sciągnąć kolor a później dopiero rozjaśniać myślę że da radę...ale tylko u fryzjera i to dobrego...nie ryzykuj w tanich salonikach bo będziesz miała włosy popalone.A moja siostra starsza to już wogóle kozak... jest teraz blondynką a miała czarne...tylko nie chciej wiedzieć jakie barwy na głowie miała zanim na ten blond zeszła a teraz ma strasznie zniszczone włoski to właśnie przez to, że szkoda jej było kasy na dobrego fryzjera. Życzę powodzenia ;)

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:26:03

myślę, że w tym kolorze będzie Ci bardzo dobrze, ale raczej idź do fryzjera. W domu możesz:
a) spalić włosy utleniaczem
b) zrobić sobie na głowie coś a 'la marchew lub wielkanocny kurczak.
Wiem z autopsji, szkoda włosów.

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:27:13

Ja zrobiłam sama w domu i niestety efekt był taki,że musiałam iść do fryzjera bo kolor,który mi wyszedł był okropny.

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:24:06

Napewno uzyskasz w dobrym salonie, gdzie najpierw zrobią dekoloryzację , czyli zdejmą ten kolor który masz aktualnie na głowie a póżniej nałożą platyne. Nie ma problemu. Domowym sposobem to możesz jedynie nałożyć rozjaśniacz na całość, a póżniej wybraną farbę. Ale raczej nie polecam, z doświadczenia wiem,że strasznie się włosy niszczą. Schodziłam sama z czarnego na blond....

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 12:31:27

no w domu może ci wyjść żółty kurczak, lepiej idź do fryzjera. A swoją drogą, to w tym kolorze ci bardzo fajnie

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 18:25:28

Dziekuje wam dziewczyny chcę blondzik bo uwielbiam ten kolorek udam się do fryzjera a później dodam fotkę dziekuje buziaki

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 18:28:47

no ladnie ci bd w takich wloskach :)
ja tez sie musialam nacierpiec by dojsc do takiego koloru jak teraz mam a jest nim wlasnie paltynka :)
trzeba czasu :P
ja mialam co prawda "zoltko" na glowie :P ale to tylko na poczatku :P
teraz jest o niebo lepiej !

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 18:32:52

dlaczego na platynę ... strasznie nie podoba mi się ten kolor i zawsze jak widzę "platynową" dziewczynę to zastanawiam się :"dlaczego ona sobie to zrobiła " ...

Masz śliczny kolorek ... może przefarbuj tylko trochę jaśniej? na jakiś ciemny blond?

Blondi Pomocy

22 kwi 2010 - 18:29:36

Lepiej idź jak Ci dziewczyny mówią-do fryzjera... ;-).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor włosów - farba, prośba o radę