Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Blizny po trądziku

28 sty 2016 - 10:30:16

Co robicie z bliznami po trądziku? To jedno z moich największych zmartwień obecnie... Niestety moja buzia nie jest gładka, a chciałabym, aby znowu taka była. Robiliście kiedyś laserowe usuwanie blizn? Słyszałam, że w Vici Clinic w Krakowie robią taki zabieg i zastanawiam się, czy nie skorzystać.

Blizny po trądziku

28 sty 2016 - 10:45:29

Nie wiem jak duże są Twoje blizny ale sama mam ich trochę na ramionach, są dosyć małe wiec zaczęłam ostatnio stosować perłowy krem Noscar, ponoć działa i wybiela zmiany :)

Blizny po trądziku

29 lut 2016 - 12:31:16

usunęłam laserem :) polecam, po 3 seriach blizny były prawie niewidoczne, dziś nie ma po nich śladu.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Blizny po trądziku

29 lut 2016 - 12:50:06

Chyba ciężko jest usunąć blizny po trądziku. Jedynie laser, wątpię, żeby jakies masci zadzialaly, cale szczescie ja nie mam tego problemu :<

Blizny po trądziku

20 maj 2016 - 15:52:47

a moze zanim laser to jakies zabiegi z kwasami mocno złuszczającymi

Blizny po trądziku

28 maj 2016 - 22:27:44

Ja usuwałam blizny po trądziku i przebarwienia. Chodziłam na peelingi i kwasy i robiłam też laser. U mnie większość zniknęła, jest o wiele lepiej. Tak naprawdę specjalista dobierze odpowiednie zabiegi do problemu... ja polecam centrum Viva-Derm, jestem z nich bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Blizny po trądziku

23 cze 2016 - 15:22:24

Ja probowalam usunac kwasami, ale efekty po prau zabiegach byly znikome. Zbieram teraz pieniadze na laser.

Blizny po trądziku

04 lip 2016 - 12:29:26

Jeśli nie stać cię teraz na zabiegi to spróbuj kremów z witaminą A, słyszałam, że bardzo są bardzo skuteczne ;)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Blizny po trądziku

23 sie 2016 - 11:19:55

Pierwsza sprawa dziewczny to to, że nie można usunąć blizn jeśli dokładnie nie doleczycie sobie trądziku... WIem bo sama to przechodziłam. Aktualnie czekam na laserowy zabieg ale muszę doleczyć w 100% trądzik. Jestem jednak na dobrej drodze. Bardzo pomogło mi serum sevolium polecone mi przez mojego dermatologa. Na początku byłam pewna,że jest to jeden z tych reklamowanych wszędzie środków, że nie będzie się zbytnio różnił ale nie. Działanie jest i to bardzo fajne. Jestem zadowolona bo twarz jest rozjaśniona, prezentuje się ładniej oraz żywiej.

Blizny po trądziku

23 sie 2016 - 11:38:38

Kwas glikolowy - polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy widać efekty diety i ćwiczeń?