Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:32:27

...................



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-26 15:03 przez karola3005.

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:35:25

Idź lepiej do fryzjera bo jak będziesz kombinować to nic ci z tych włosów nie zostanie.

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:35:34

idz do fryzjera i nie oszczedzaj na nim pieniedzy bo zniszczysz wlosy.

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 2/5

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:36:08

Kolejne pasemka lub balejaż

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:42:24

mysle ze rozjasniacz do balejazu firmy joanna ponoc to najmocniejszy srodek im dluzej potrzymasz tym silniej rozjasni-z tego co wiem to tez farby z palett sa mocne a jesli bedziesz miec zoltawy odcien to sa szampony niwelujace zolty odcien z welli lub tanszy z joanny-blond beda platynowe a czarne zyskaja polysk ale w swietle jarzeniowym moga miec odcien granatu

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:46:12

Właśnie miałam rozjaśniane te włosy rozjaśniaczem z joanny i efekt właśnie wyszedł taki...

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:50:53

aleś nakombinowała... taki balejaż zawsze kojarzy mi sie z młodym dzikiem ... idz do fryzjera...

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 12:53:12

Cytat
GaBrYsiAa1996
aleś nakombinowała... taki balejaż zawsze kojarzy mi sie z młodym dzikiem ... idz do fryzjera...

:D!
Faktycznie, idź do fryzjera, bo okropnie wyglądają te włosy...

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 13:03:13

Ja miałam, ciemny braz... chciałam rozjaśnić, do złotego brązu, takiego jasnego.
i w efekcie końcowym, mam ... platynowy blond.. ;)
dłuugoo, trzymany rozjaśniacz,na całych włosach... i wyszło.

i wcale, nie są zniszczone tak jak wszyscy to mówią.
jak,sie rozjaśnia włosy pierwszy drugi raz.. to są na tyle mocne, że 'bronią' się przed tym, i jedynie, mogą sie wysuszyć pod wpływem temperatury, coo można łatwo ale z cierpliwośćią naprawić :)
Pozdrawiam.

PS; czekam, jeszcze kilka dni io naprawiam, mój platynowy kolor.

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 13:07:02

Ale samym rozjaśniaczem robiłaś? A z jakiej firmy? I żadnej farby nie stosowałaś tak tylko sam rozjaśniacz? Dokładnie, tak jak mówisz, włosy nie są zniszczone po rozjasniaczu jak niektórzy to piszą.

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 13:12:37

Ja z czarnych rozjaśniałam najpierw pasemkami a za 4razem zrobiłam rozjaśniaczem fryzjerskim całą głową wyszedł taki słomkowy blond ale jak zrobiłam 2 raz całość wyszły piękne jasne platynowe włoski.
Ps. Przerabiałam joanny i paletty ale to jeden wielki szajs który tylko niszczy włosy polecam supermeches nie zawiedziesz się rozjaśnia o 7tonów i nie na żółto.

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 13:17:28

a co to supermeches-i gdzie to kupic?ja mam we wlosach duzo barwnika i czy robie odrosty u fryzjera czy w domu,roznicy nie widze stad z checia wyprobuje cos nowego,a joanna -ma to do siebe ze im dluzej sie trzyma tym mocniej rozjasnia

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 13:23:12

Ja miałam robione własnie i supermeches(ja kupiłam w hurtowni fryzjerskiej)
a potem z joanny, efekt rojaśniania na moje był taki sam.

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 13:31:52

Wszystko zależy jakie masz włosy joanną nigdy nie dojdziesz do platyny albo zniszczysz strasznie włosy jak ci ich pół wypadnie to może:) Ten supermeches używają fryzjerki bo tani a dobry z "rynkowych" rozjasniaczy przerobilam chyba wszystkie dostępne łącznie z dekoloryzatorami. Co do tego supermeches to zależy z jaką wodą rozrobiłaś wypróbowałam kilka i tylko z dwóch jestem zadowolona bo rozjaśniają do mega białych bez problemu.

PLATYNA CO TERAZ ZROBIC???

22 lut 2013 - 13:32:38

hmm moze ktos zna jeszcze cos innego mocnego z checia wyprobuje,a ty mozesz miec tak jak ja duzo barwnika i wtedy fryzjer tez nic ci nie pomoze chyba ze chcesz fryzure zmienic:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyk w języku.