Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 19:24:39

Witajcie, wraz z Nowym Rokiem postanowiłam zmienić to jak się ubieram, wyglądam.
Coś o mnie: mam 1,60 m. wzrostu, czarne proste średniej długości włosy, szczupła budowa ciała. Mam lekko zarysowujący się brzuszek.
Nie, nie z ciąży ale od piwa, lodów i szarlotki.
Moje pomysły na zmianę:
1. Sukienki mini. Za nie długo zrobi się coraz cieplej, i zamiast legginsów i tuniki chciałabym założyć sukienki mini. Coś a'la brzoskwiniowa z baskinką z zary=D haha. Do tego szpileczki i jakieś fajne dodatki.I tu pytanie do Was moje drogie jakie kolory, desenie będą królowały tego lata?? Proszę o zdjęcia, bo nie mam daru do odczytywania i wyszukiwania inspiracji z pokazów mody. Do tego pomysłu zainspirował mnie wygląd Patty w teledysku do Nie ma nas.
2. Przedłużenie włosów. Kiedyś przedłużałam swoje włosy non stop, od jakiegoś czasu tego nie robię z lenistwa.
3. Solarium. Moja jasna cera nie prezentuje się zbyt dobrze z czarnymi włosami... Tak trupio.
4. Rzęsy 1:1. Czasem doklejam na paskach, ciekawe jak by takie się spisały;)
5. Dieta. Nie ukrywam 3-4 kg wypada zrzucić przed latem.
6. A co by ubierać poza sukienkami, aby nadal wyglądać kobieco i seksownie?
Jeśli już uda mi się coś zrealizować powrócę do wątku i przekreślę.

(proszę o skomentowanie moich pomysłów na siebie i podpowiedzi;))

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 19:27:03

ah, ta naturalność.

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 19:31:10

Cytat
xx9xx
ah, ta naturalność.

dokładnie to samo pomyślałam

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 19:36:03

dziewczyna pyta o rady a nie wasze głupie, chamskie przemyślenia.

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 19:52:50

xx9xx i basiula87 dziękuję za nic nie wnoszące do wątku (i nie na temat) wypowiedzi.

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 19:58:14

obcisłe spodnie, topy, marynarki lekkie i szpilki lub koturny :)
Ja tam nic nie mam do osób przedłużających włosy, zagęszczających rzęsy chodzących na solarium itp. skoro komuś ma to poprawić humor to czemu nie? Każdy z nas jest inny i nikt nie ma prawa oceniać, ani krytykować czyichś postanowień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 19:58 przez stacha_89.

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 19:59:30

Cytat
miyoshi_yamakazi
xx9xx i basiula87 dziękuję za nic nie wnoszące do wątku (i nie na temat) wypowiedzi.

Dlaczego? Przecież sama chciałaś komentarze :)

Te pierwsze punkty zbiły mnie z pantałyku ;) ale skoro to twój pomysł na zmianę to jak najbardziej :)

Aha i też czekam na podpowiedzi jakie kolory i wzory będą modne, ostatnio szafiarki się nie pomyliły co do neonów a to jest bardzo fajny trend



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 20:01 przez bombell.

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:11:26

A może zamiast przedłużać włosy zacznij zapuszczać? do lata na pewno uroosną długie! :) Ja jestem w trakcie stosowania wcierki do włosów Jantar, także efektami będę mogła się pochwalić po 2 kuracji (są 2 kuracje po trzy tygodnie). Też rozważam przedłużanie rzęs, gdybyś się zdecydowała szybciej ode mnie to chętnie przyjęłabym zdjęcia przed i po :)

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:13:56

brzmi jak przepis na pustaka

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:18:24

Nie zgodzę się tutaj z wami! Jeżeli ma to dziewczynie sprawić radość i to, że poczuje się jeszcze piękniejsza, to niech to zrobi. Osobiście uważam, że "pustak" to stan umysłu, a wygląd, który zazwyczaj jest dopełnieniem "tipsiar". Poza tym nie wszyscy muszą wiedzieć, że to nie są jej naturalne rzęsy czy włosy..

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:22:15

Wosy zapuść, będzie naturalniej i żadnych przyspieszaczy nie stosuj, bo nie da się przyspieszyć wzrostu włosów.

Solarium? Łeee... Daj spokój ;D

Co do Twojej inspiracji (z ciekawosci włączyłam teledysk, czego gorzko żałuję teraz ;D ) - jest wiele ciekawszych ludzi ;)

W kwestii mini - przejrzyj sobie Szafę - poszukiwane to będziesz wiedziała co jest na topie i "hot" ;)

Z rzęsami 1:1 jest tak, że jak już zaczniesz je sobie robić to bedziesz musiała robić je już długo, bo wraz z tą przyklejoną czasami odpada ta naturalna, rzęsy się łamią, ogólnie robi się brzydko ;p Więc może pomyśl o lepszym tuszu i makijażu, który je podkreśli, zamiast sobie coś doczepiać? ;) (I zanim ktoś na mnie wejdzie od razu mówię: to sa moje spostrzeżenia na podstawie własnych doświadczeń, a nie wymysły ;)

A by zrzucić te 4kg to nie potrzeba wiele - mniej jedz, więcej się ruszaj ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 20:23 przez komiczka.

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:22:34

Cytat
basiula87
Cytat
xx9xx
ah, ta naturalność.

dokładnie to samo pomyślałam

No i ta wasza w avatarach....

Co do autorki,szczerze powiedziawszy wszystko w czym będziesz się czuć kobieco, sprawi,że będziesz seksowną:) A co będzie królować nie mam pojęcia - wybieram zazwyczaj to, w czym się czuję dobrze :)

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:26:39

stacha 89 dziękuję, cóż obcisłe spodnie to po zrzuceniu tego co mam na brzuchu i boczkach, tak jak już pisałam moje smakołyki stanęły przeciwko mnie=D a efektów uzyskanych przed tamtym latem już nie widać. bombell owszem, chciałam. Zapomniałam napisać, że mają być na temat. Pomyliłam się myśląc, że to oczywiste.
supply będę pamiętać, zabieg jak już wykonam w Krakowie.
oryginal weź nie przesadzaj, facetowi chce się podobać i poczuć się tak jskoś... no... wyjątkowo?
komiczka wiem, że ona wyje i nie śpiewa ze melodyjnie haha, ale ta sukienka czarna z cyrkoniami bądx naklejanymi ćwiekami mi się spodobała. Co do rzęs znam konsekwencje, boję się tylko że trafię na zły salon. Używam telescopica, szału nie ma, nic nie urywa jak każdy tusz na moich rzęsach. Włosy doczepiam jak już europejskie, znikoma lub żadna różnica z moimi. Na ringi bo taśmy można ściągnąć za torebką...
rudamarysia chociaż żeby ten kolorek lata znać i mieć jedną sukienkę w tym ulubionym kolorze a drugą w modnym. Ja się dobrze czuję w bokserce i szortach albo piżamie =D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 20:37 przez miyoshi_yamakazi.

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:31:13

Cytat
miyoshi_yamakazi
xx9xx i basiula87 dziękuję za nic nie wnoszące do wątku (i nie na temat) wypowiedzi.

Napisały co sądzą o Twoich pomysłach. Chyba o to chodziło ;)
Mnie również przeraża wizja: sztuczna opalenizna + sztuczne włosy + sztuczne rzęsy.

Ale jeśli tak lepiej się poczujesz...

Nowy rok - Nowy image.

09 sty 2013 - 20:32:59

co do przedluzonych rzes, tipsow i solarium, rzesy mam przedluzone juz 3 raz i to prawdan ze jezeli odpadata ta przedluzona to z naturalna, ale w to miejsce odrasta nowa i jak wypadna wszystkie rzesy to tragedii nie ma, takze autorko watku smialo polecam Ci metode 1:1 :) tipsy badz zele jak najbardziej, ale wiadomo nie wulgarne czy szpony 30cm ;) a solarium rowniez jak najbardziej, ale w granicach rozsadku, jak nigdy wczesniej sie nie opalalas, do0kladnie zapytaj babke w solarium na ile min na jakie lozko i w ogole. ja korzystam z tych 3 rzeczy i na pewno nie jestem pustakiem, tym bardziej ze pracuje w Holandii i tyram po 10 albo i 12 godzin na szklarni. con do przedluzenia wlosow to jak sie zdecydujesz wrzuc fotki bo sama sie nad tym zastanawiam, tylko bardziej bylabym sklonna do zageszczenia. odnosnie diety to moja siostra stosuje jakas tam diete po ktorej zeszla z rozmiaru 42 na 38, jesli chcesz to moge jej zapytac, oczywiscie oprocz tej diety to cwiczy, bieganie, jazdna na rowerze i takie tam. jakie beda modne kolory? szczerze to nie wiem, bo odkad pracuje w NL to nie sledze zbytnio trendow, ale tak jak dziewczyny pisaly pastele i neony chyba. POWODZENIA W ZMIANIE ;)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozjaśnianie włosów, Z CZEKOLADOWEGO BRĄZU DO JASNEGO BLONDU !!!