Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

11 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane szafowiczki... Jestem osobą dość nieśmiałą i wahałam się, czy zakładać ten wątek. Ale nie mam kogo spytać o zdanie :( W kwietniu wybieram się do fryzjera. Mam dylemat, czy rozjaśniać włoski, czy przyciemniać czy może coś jeszcze innego zrobić? Wy to zawsze dobrze doradzacie. Proszę, pomóżcie mi w podjęciu decyzji... Chciałabym wyglądać delikatnie i kobieco. Załączam kilka zdjęć - miałam już chyba wszystkie kolory na głowie... Help ;)

Bardzo Wam dziewczynki dziękuję za miłe komentarze i poradę :*





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-29 17:10 przez m13081987.

w drugim kolorku ci fajnie :)
choć w sumie wiosna idzie...to może jaśniej..
nie myślę ze w ciemnych ci naprawdę bardzo ładnie :))

dwojka, baleyage nie? najlepsze;p

na ostatnim zdjęciu włosy do Ciebie bardzo pasują. choć mnie się najbardziej podobasz w ciemnym brązie, ale skoro chcesz wyglądać delikatnie to sugeruję rozjaśnić- tylko refleksami, a nie jednolicie ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

przedostatnie zdjęcie najładniejsze :)

w ciemnych najlepiej. ale jak wolisz jasne tez ladnie ale na 3ciej fotce najbardziej mi sie podobasz.

eee,ładnemu to we wszystkim będzie ładnie
na drugiej fotce pasemka maja fajny kolorek, dają lekkości fryzurze
cokolwiek (poza fryzura na zapałkę) zrobisz będzie ładnie
tylko nie rób koloru czarnej smoły czy czerni granatu

3 zdjęcie super lub ostatnie

yyy nie ! :)
nie wyskoczyło mi od razu pierwsze zdjęcie
czyli w takim razie trzeci kolorek najlepszy :D

a mi sie podoba na ostatnim zdjeciu

hm... no na czarno to nie zafarbuje na pewno :) mam zbyt ostre rysy i mnie to postarza :P z kolei ciemnego brązu też się boję, bo jak zrobi się gorąco to boje się, że będzie mi się grzywka dzielić i będzie to wyglądało, jakbym miała tłuste kudełki :P

W 3 kolorze czułam się źle... chociaż myślę teraz właśnie o takim... Taka ciepła czekolada wpadająca w miedź... no nie wiem kurczę. Ścięłabym najchętniej do ramion i miała spokój :P teraz są dość długie i w dodatku bardzo gęste i przez odrosty muszę myć dzień w dzień :(

Moim zdaniem powinnas sobie zrobic jakis ciemny blond pod rudy. Chyba to jest 3cie zdjecie, na ktorym wygladasz swietnie. Jesli masz ciemne wlosy zrob dekoloryzację , a jezeli jasne- to wiadomo;)

Treść posta została usunięta automatycznie

Napewno ładniej CI w lekko rozjaśnionych pasemkami ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor włosów pomocy;)