Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:23:39

Dziewczyny tak sie zastanawiam nad kamerzysta,czy jest to konieczne,mam bardzo dobrego fotografa a kamera mnie zwyczajnie i mego narzeczonego stresuje,nie wiem co robic.Czy nie bede załowac.Mam rowniez pomysl,poniewaz posiadam kamere,zeby moj brat,badz kuzyn nagral nam przysiege ,pierwszy taniec i zyczenia od gosci.Co sadzicie?

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 17:37:15

Witaj:) Za rok też bierzemy ślub. Mam fantastyczną fotografkę, ale zdecydowaliśmy się również na kamerzystę bo uważamy ze miło będzie za jakiś czas wrócić do tych chwil i oglądnąć te wszystkie momenty profesjonalnie nagrane przez osobe która w tym siedzi i się na tym dobrze zna. Brat kuzyn czy kto inny - dodatkowo fajnie, ale moim zdaniem to nie będzie to co może zdziałać profesjonalny kamerzysta. Pozdrawiam :)

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 17:38:31

Coraz wiecej par rezygnuje z kamery na swoim weselu, znam takie 3. Mysle,ze to indywidualna sprawa kazdego. Jezeli nie chcecie kamery to zrezygnujcie z niej, nic na sile. Sama nie lubie siebie ogladac na roznych weselach ale nie wyobrazam sobie zeby nie miec filmu z wlasnego slubu i wesela. Po prostu fajnie jest po kilku latach wrocic do tego dnia:-) tak mi sie przynajmniej wydaje;)

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:42:03

my mielismy tylko fotografa i nie żałujemy

niezweryfikowana

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 17:46:33

to jest kurcze dylemat

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:47:29

Też początkowo nie chciałam mieć kamerzysty na swoim weselu, bo pamiętam te długaśne filmy,gdzie jedną połowę zajmowała msza w kościele, a drugą jedzenie rosołu przez gości (idealny moment by wszystkich uwiecznić super), ale oglądając płyty teraz widzę, że całe szczęście się od tego odchodzi i powstaje ciekawy, 'zwarty' i przyjemnie oglądający się materiał. Choć oczywiście jeśli się nie chce mieć filmu to zdjęcia są równie piękną pamiątką i częściej się do nich wraca :)
Pozdrawiam!

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:06:40

ja z moim narzeczonym za 1,5 roku mamy slub i wesele i niewyobrazam sobie zeby nie bylo kamerzysty bedziemy miec wesele krecone na 3 kamery. Co raz wiecej ludzi rezygnuje z kamerzysty....

zweryfikowana

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 19:36:28

Ja myślę, że to już lepiej zrezygnować z fotografa niż z kamerzysty...każdy robi jak uważa...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-19 18:39 przez majcia373.

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 19:24:07

Ja nie wyobrażam sobie nie mieć nagranego filmu z wesela. Mój film trwa 2 godziny jest bardzo fajnie nakręcony. Dopiero jak go oglądałam, to zobaczyłam wiele momentów - scen, które podczas wesela mi umknęły. Nie będziesz żałować o ile w grę nie wchodzi kwestia finansowa - to polecam. Warto zainwestować w jakiegoś profesjonalnego kamerzystę, który ma dobry sprzęt, nie wkleja kiczowatych momentów, dobierze ciekawą muzykę. :)

Kamerzysta na weselu?

09 lut 2015 - 17:50:39

Ja myślę, że pomysł byłby dobry, o ile oczywiście zlecić to dobrej firmie. Bo co z tego, że ktoś to nakręci po kosztach, skoro potem nic ciekawego z tego nie wyniknie.
My nie mieliśmy czegoś takiego, był tylko klip z przygotowań przedślubnych, teledysk podsumowujący i zwiastun. Ten ostatni był naprawdę fajny i wszyscy mówili, że wyglądał bardzo profesjonalnie.
A jeśli chodzi o koszt, to wyniosło to jakieś 1500 złotych więcej niż za same zdjęcia. Obsługiwała nas firma Visionstudio.

Kamerzysta na weselu?

22 lut 2015 - 19:40:25

Film uwiecznia pewne sceny,których nawet nie byłam w stanie zobaczyc. Dobry filmowiec za odpowiednie wynagrodzenie jest w stanie zrobic przepiękna historie z naszego dnia. Ja jestem juz parę lat po ślubie, ale do tej pory przynajmniej raz w roku wspominam z moimi dziećmi ten dzień. Film zostawia wspaniałe wspomnienia i pokazuje ludzi, których niestety juz nie ma z nami a byli wazni w naszym życiu.
Moje dzieci też maja swoja małą pamiatkę ze swojego dnia chrztu i powiem ze oglądały to juz setki razy z zafascynowaniem bo to one tam są. Z całą pewnością jestem za pamiatką w formie video z tak wąznych dni.

Dla poszukujacych moge polecic Pana Maćka z MMFilms.eu który filmował nam ślub i chrzty.
Fotografów też mam sprawdzonych jeśli ktoś poszukuje Monika i Emil Pośpieszni.

Kamerzysta na weselu?

22 lut 2015 - 19:42:31

Ja zawsze unikam kamerzysty na weselu... osobiście u mnie go nie będzie.. to tylko stresuje ludzi.

Kamerzysta na weselu?

22 lut 2015 - 20:42:19

A ja jestem 3 lata po ślubie i nie oglądałam jeszcze filmu z mojego wesela, może za parę lat będzie fajnie go obejrzeć, póki co nie mam takiej potrzeby.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Suknia ślubna jak ... oscypek :D