Obecnie rozmawiamy o:

produkty dla dziecka

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

33 sekund temu

schody i balustrady

57 minut temu

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:05:40

Witajcie!
Zastanawiam się właśnie nad tym, jakie buty założyć do sukni ślubnej - mianowicie chodzi o kolor. Suknię mam białą (bez kolorowej szarfy). Zamierzam mieć bukiet w odcieniu "cielistym" i w takim kolorze też paznokcie. Nie podobają mi się białe typowe buty ślubne. Mam wobec tego takie pytanie, czy cieliste buciki do takiego zestawu według Was pasują, czy mimo wszystko szukać ładnych białych bucików? :) Bardzo proszę o pomoc :)

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:07:55

jasne , że będa pasowały ;) ja sama mam problem ze znalezieniem butów ;/

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:08:56

Jak najbardziej pasują cieliste tylko paznokcie zrobilabym tradycyjne bo wtedy tego cielistego moze byc troche za duzo :)

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:11:42

ja tak myślę, że sama bym nie chciała typowych białych ślubnych butów...stawiałabym raczej na nude, srebrne lub jakiś inny kolor. Tylko z drugiej strony nie wiem czy to się nie będzie gryźć..bo przecież bukiet będziesz mieć tylko w kościele. Jeśli miałabyś szarfę w jakimś kolorze to wtedy z butami można szaleć.

Może pokaż sukienkę?:)

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:12:15

ja miałam białe,ale jakbym teraz brała ślub to na pewno kupiłabym cieliste.Takie są praktyczniejsze,później można je jeszcze gdzieś załozyć a białe nie :)

niezweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 2/5

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:12:33

ja byłam niedawno na weselu , pani młoda miała piękne buciki w kolorze nude/pudrowego różu , kupiła ponieważ chciała mieć takie by móc w nich jeszcze kiedyś wyjść :)więc jak najbardziej będą pasować

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:12:38

jasne ze tak, według mnie buty nude będą i ładne i praktyczne. Byłam ostatnio (maj 2013) na weselu gdzie Panna Młoda miała zielone, soczyste szpilki chyba zamszowe... ;) ale wyglądała super. Wydaje mi się, że makijaż też miała w odcieniach zieleni ale nie wyglądało to wcale tandetnie, było tak ze smakiem ;) Osobiście nie kupiłabym nigdy białych butów aby założyć tylko raz, na ślub, wybrałabym kolor nude

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:12:50

A może takie?



buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:15:51

Cytat
paluchy
A może takie?
świetny żart :)

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:16:41

Moja suknia to herm's blaver :) nie mogę ściągnąć zdjęcia, ale jak wpiszecie w google grafika to wyskoczy :) Problem jest taki, że typowe buty ślubne to straszne kaczuszki, a te z wyższej półki, które powiedzmy wyglądają, kosztują nawet 300-500 zł z tego co się orientowałam. w sumie butów prawie nie będzie widać, ale na zmianę mam suknię o długości 3/4 również białą :)

Cytat
paluchy
A może takie?

Cudowne, że też na to nie wpadłam ;p nawet na zajęcia w szpitalu takich nie zakładam ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-27 21:18 przez emilaa90.

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:18:42

Ja najchętniej poszłabym na bosaka.

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:18:50

Ja miałam czarne :P

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:20:12

Ja miałam białą suknię ślubną a do tego bledziutko fioletowy/różowy bukiet, kwiat we włosach i buty :-)

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:21:45

Pewnie, że będą pasowały:) Poza tym wykorzystasz je też później;)

P.S. Ja na swoim ślubie w sierpniu miałam beżowe sandałki na obcasie- w lato będą mi pasowały do wielu stylizacji;)

buty do sukni ślubnej

27 sty 2014 - 21:27:15

Ja miałam takie



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dj i wodzirej (w jednym )na wesele