Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:07:54

Cześć, mam nadzieje że mnie nie zjedziecie. Wczoraj pierwszy raz się kochałam, wiadomo trochę bolało ale podobno musi ;) ale zero krwi. A dziś rano krew się ze mnie lała jak podczas okresu, choć powinnam go dostać dopiero za tydzień. Czy to normalne?

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:09:57

U mnie też nie było krwi. Na następny dzień nic takiego nie miało miejsca. A odczuwasz ból jak przy okresie?

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:10:45

a za co tu Cię `zjeżdżać`?

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:12:18

Właśnie trochę tak, ale ogólnie to wszystko mnie boli bo mam straszne zakwasy

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:12:38

hmmm nie wiem... może coś zostało podrażnione? ważne żeby nie bolało, jeśli krwawienie nie ustąpi idz do ginekologa ;) na nic mają się porady innych jeśli chodzi o twoje zdrowie :] a ono jest bardzo ważne :)


Teraz pamiętaj, żeby zawsze uprawiać bezpieczny seks :]

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:13:50

Cytat
palasia
hmmm nie wiem... może coś zostało podrażnione? ważne żeby nie bolało, jeśli krwawienie nie ustąpi idz do ginekologa ;) na nic mają się porady innych jeśli chodzi o twoje zdrowie :] a ono jest bardzo ważne :)


Teraz pamiętaj, żeby zawsze uprawiać bezpieczny seks :]
Teraz mnie nic nie boli ale mam zakwasy straszne :)

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:17:11

Jak na moje oko dostałaś po prostu wcześniej okres i nie jestem pewna czy seks miał z tym cokolwiek wspólnego. Chyba, że masz regularny okres od minimum roku. Ale ja nie jestem ginekologiem. Z własnego doświadczenia wiem, że seks raczej nie ma z tym nic wspólnego. Poczekaj trochę. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak po prostu przejdź się do lekarza, bo nie gryzie. Przynajmniej ja tak robię. Ja bym się nie martwiła na twoim miejscu.

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:17:39

Cytat
lolita077
Cytat
palasia
hmmm nie wiem... może coś zostało podrażnione? ważne żeby nie bolało, jeśli krwawienie nie ustąpi idz do ginekologa ;) na nic mają się porady innych jeśli chodzi o twoje zdrowie :] a ono jest bardzo ważne :)


Teraz pamiętaj, żeby zawsze uprawiać bezpieczny seks :]
Teraz mnie nic nie boli ale mam zakwasy straszne :)
ale gdzie w <moderacja>?masz te zakwasy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-10 15:12 przez moderator.

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:18:02

hehe zakwasy :D no cóż. Na zakwasy dobry jest ruch... więc chyba rozumiesz ;)

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:22:00

Cytat
palasia
hehe zakwasy :D no cóż. Na zakwasy dobry jest ruch... więc chyba rozumiesz ;)

dokladnie, mususz to powtórzyc :D

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:24:53

gratulacje :P

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:26:11

Cytat
XxPinkyxX
Jak na moje oko dostałaś po prostu wcześniej okres i nie jestem pewna czy seks miał z tym cokolwiek wspólnego. Chyba, że masz regularny okres od minimum roku. Ale ja nie jestem ginekologiem. Z własnego doświadczenia wiem, że seks raczej nie ma z tym nic wspólnego. Poczekaj trochę. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak po prostu przejdź się do lekarza, bo nie gryzie. Przynajmniej ja tak robię. Ja bym się nie martwiła na twoim miejscu.
Okres mam regularny, zawsze dostaje 14-15 od ponad roku.
A co do zakwasów to po prostu mięśnie mnie bolą w udach i w kroku też

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:32:06

Cytat
lolita077
Cytat
XxPinkyxX
Jak na moje oko dostałaś po prostu wcześniej okres i nie jestem pewna czy seks miał z tym cokolwiek wspólnego. Chyba, że masz regularny okres od minimum roku. Ale ja nie jestem ginekologiem. Z własnego doświadczenia wiem, że seks raczej nie ma z tym nic wspólnego. Poczekaj trochę. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak po prostu przejdź się do lekarza, bo nie gryzie. Przynajmniej ja tak robię. Ja bym się nie martwiła na twoim miejscu.
Okres mam regularny, zawsze dostaje 14-15 od ponad roku.
A co do zakwasów to po prostu mięśnie mnie bolą w udach i w kroku też

uuuuuuu to co to był za sex ;D

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:33:26

Jeśli nie masz odczucia, że coś jest nie tak poczekaj te pare dni. Jeśli z kolei czujesz, że faktycznie coś jest nie tak, bo "tak nigdy nie było" przejdź się do lekarza. U mnie nieraz po seksie występował ból, ale krwi nigdy nie było. Zależy czy czujesz się "okresowo" czy nie (bo ten typ bólu raczej każda z nas umie rozpoznać). Jeśli nie to ja bym poszła do lekarza na twoim miejscu.

Pierwszy raz

10 lut 2013 - 13:35:57

Bolą mnie trochę piersi ale to już od dłuższego czasu, przed okresem i w trakcie zawsze mam humory a teraz nic takiego.

Cytat
bezalbo
Cytat
lolita077
Cytat
XxPinkyxX
Jak na moje oko dostałaś po prostu wcześniej okres i nie jestem pewna czy seks miał z tym cokolwiek wspólnego. Chyba, że masz regularny okres od minimum roku. Ale ja nie jestem ginekologiem. Z własnego doświadczenia wiem, że seks raczej nie ma z tym nic wspólnego. Poczekaj trochę. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak po prostu przejdź się do lekarza, bo nie gryzie. Przynajmniej ja tak robię. Ja bym się nie martwiła na twoim miejscu.
Okres mam regularny, zawsze dostaje 14-15 od ponad roku.
A co do zakwasów to po prostu mięśnie mnie bolą w udach i w kroku też

uuuuuuu to co to był za sex ;D
Zwykły, tzn dla mnie nie taki zwykły bo to był pierwszy raz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-10 13:37 przez lolita077.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki anty, a przerwa