Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:14:40

Od jakiegos marca meczy mnie ciagłe oslabienie,sennosc,zimne dlonie i stopy mimo upalu za oknem.
Do tego doszlo wypadanie wlosow i zle samopoczucie,nie mam na nic ochoty.
Z poczatku myslalam,ze ta sennosc przez szkole bo nauka itp.
A tu wakacje i nadal.
Co mnie jeszcze nie pokoi to niska temperatura codziennie ponizej 36
Dzisiaj np.mialam 34,2 . Jest to bardzo uciazliwe i przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.
Od 2 lat lecze sie u endokrynologa z powodu wysokiej prolaktyny,ale nigdy tak nie mialam.
Do tego mam tradzik hormonalny,ktory nie schodzi juz od 5 lat:(
Powiedzcie mi czy mialyscie cos podobnego?
Bo juz nie wiem co to moze byc
Czy to jakas choroba moze sie z tym wiazac?
Jestem juz bezradna
Co robic?:(

Licze na wasza pomoc :)

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:15:56

nie jestem lekarzem, ale podejrzewam raka, co prawda nie wiem gdzie ale gdzieś na pewno.

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:19:04

powinnaś już dawno udać się do lekarza, skoro masz to od marca to na pewno coś poważnego :(

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:19:13

Cytat
coco-moko
nie jestem lekarzem, ale podejrzewam raka, co prawda nie wiem gdzie ale gdzieś na pewno.

a skad te podejrzenia? ja wyczytałam w internecie, że sa osoby, które mają takie same objawy choroby jak ja i nikt lecząc się i pisząc o swojej chorobie nie wpominał o raku.
Dowiedziałam się że to uczulenie na tle nerwowym, i duży wpływ na to ma też zmiana temperatur przy aktywności fizycznej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-22 22:21 przez 10ania01.

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:19:32

Cytat
coco-moko
nie jestem lekarzem, ale podejrzewam raka, co prawda nie wiem gdzie ale gdzieś na pewno.

Jasne , szukaj garsonki na swoj pogrzeb... BLAGAM ! co za smiecie piszesz do dziewczyny-jakiego raka.. brak slow.

Wybierz sie do lekarza pierwszego kontaktu

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:20:03

Cytat
coco-moko
nie jestem lekarzem, ale podejrzewam raka, co prawda nie wiem gdzie ale gdzieś na pewno.
ale zabawne..
Autorko wątku, proponuję udać się jak najszybciej do lekarza, bo tutaj nikt nie jest w stanie Ci pomóc..

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:20:56

Dziewczyna pisząc o raku po prostu sobie zakpiła. (doprawdy, bardzo śmieszny żart)
Nie powiemy Ci, co Ci jest, ale może przydałoby się badanie krwi, moczu i na 100% wizyta u lekarza, on powinien wiedzieć. Może anemia ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-22 22:21 przez anusiazg.

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:21:09

a może to skutki uboczne lekow ktore bierzesz? nie muszą przeciez występiowac od razu. Moja koleżanka leczy się na zbyt wysoką prolaktyne i znowu ona ma zbyt wysokie ciśnienie, stale się poci, jest jej gorąco. Może to tarczyca?

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:21:47

Może to być coś z tarczycą. Nie jestem lekarzem, ale objawy wydaje mi się, że pasują ;)

Pójdź do lekarza, wszystkiego się dowiesz :)
Głowa do góry !

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:23:39

idź do lekarza rodzinnego,on być może skieruje Cię na jakieś badania.
co do zimnych rąk i stóp,też to mam,byłam u lekarza i podobno taka już moja uroda,
aczkolwiek jeśli Tobie to dolega od niedawna mogą to być problemy z układem krążenia

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:23:46

Cytat
agniesia19831
a może to skutki uboczne lekow ktore bierzesz? nie muszą przeciez występiowac od razu. Moja koleżanka leczy się na zbyt wysoką prolaktyne i znowu ona ma zbyt wysokie ciśnienie, stale się poci, jest jej gorąco. Może to tarczyca?


Czytajac na innych forach,objawy pasuja mi do niedoczynnosci tarczycy.
We wtorek ide zrobic badania na tarczyce.
Tylko nie wiem czy wysoka prolaktyna moze miec cos wspolnego z tarczyca?

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:24:51

Cytat
anusiazg
Dziewczyna pisząc o raku po prostu sobie zakpiła. (doprawdy, bardzo śmieszny żart)
Nie powiemy Ci, co Ci jest, ale może przydałoby się badanie krwi, moczu i na 100% wizyta u lekarza, on powinien wiedzieć. Może anemia ?

robiłam badania na mocz, kał, miałam pobierana krew, ale to nic nie wykazało :P
Cytat
czekoladkaa8
Cytat
agniesia19831
a może to skutki uboczne lekow ktore bierzesz? nie muszą przeciez występiowac od razu. Moja koleżanka leczy się na zbyt wysoką prolaktyne i znowu ona ma zbyt wysokie ciśnienie, stale się poci, jest jej gorąco. Może to tarczyca?


Czytajac na innych forach,objawy pasuja mi do niedoczynnosci tarczycy.
We wtorek ide zrobic badania na tarczyce.
Tylko nie wiem czy wysoka prolaktyna moze miec cos wspolnego z tarczyca?

no właśnie ja miałam niedoczynność tarczycy, podobnie moja mama, z takim wyjątkiem że u mnie jest wszystko w porządku a mama nadal przyjmuje leki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-22 22:26 przez 10ania01.

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:27:26

a jesz regularnie ? nie stosujesz żadnych diet ? mój chłopak był na Dukanie i miał podobne objawy ;p

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:29:26

Nie chce straszyć, ale wydaje mi się że masz lokatora w jelitach.
Przebadaj sie pod kontam glisdy ludzkiej, tasiemca i innych pasożytków. Na takie badanie wyśle Cię każdy internista i bedą one w ramach NFZ.

Co mi jest?

22 lip 2012 - 22:31:25

Cytat
anusiazg
a jesz regularnie ? nie stosujesz żadnych diet ? mój chłopak był na Dukanie i miał podobne objawy ;p


Musze sie przyznac,ze od jakiegos czasu nie jem w ogole obiadow.
Tzw.gotowanego
Ziemniaki to ja ostatni raz jadlam w kwietniu.
Wszytstko przez to,ze kolezanka zarazila mnie do odchudzania.

Ale dziwne jest to,ze waga stoi caly czas w miejscu :((
I wydaje mi sie jak bym przytyla;[
Cytat
J_R_
Nie chce straszyć, ale wydaje mi się że masz lokatora w jelitach.
Przebadaj sie pod kontam glisdy ludzkiej, tasiemca i innych pasożytków. Na takie badanie wyśle Cię każdy internista i bedą one w ramach NFZ.


A co to jest?
i skad to sie w ogole mogla tam wziac?:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-22 22:32 przez czekoladkaa8.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

książeczka sanepidu - lekarz