Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na uspokojenie nerwów?

26 mar 2012 - 11:26:45

alpina- zgadzam się z Tobą. Mimo,ze ja zdawałam niedawno to nie rozumiem jak można oblać plac. Mój instruktor nie wypuszczał mnie na miasto dopóki nie zrobiłam, np. 7 dobrze zrobionych łuków, jeden po drugim. Na egzaminie w ogóle nie miałam z tym problemu. To kwestia wyuczenia, znalezienia swojego sposobu.
j_ulka e tam. Kto by się tam przejmował wiekiem;).

Co na uspokojenie nerwów?

26 mar 2012 - 11:29:14

ziołolecznictwo polecam :-) uspokaja i relaksuje. niestety jest nielegalne.

Co na uspokojenie nerwów?

26 mar 2012 - 12:01:59

Nie polecam brać żadnych specyfików, nawet jak niby nie otumaniają. Na każdego zadziała inaczej. Nawet zwykła przeciwbólówka.

Dla mnie na opanowanie stresu działała tylko jedna metoda. Stara jak świat, banalna i darmowa. I nie otumania- liczenie od 100 do 0;)

Co na uspokojenie nerwów?

26 mar 2012 - 12:07:52

ja brałam Valused i mi pomogl przed egzaminem :)

Co na uspokojenie nerwów?

26 mar 2012 - 12:08:23

są takie tabletki z labofarmu uspokajające, składają się z kozłka lekarskiego, melisy i chmielu. Kosztują 4 zł :) ale najlepiej w aptece się zapytaj

Co na uspokojenie nerwów?

27 mar 2012 - 07:56:45

Cytat
keyy
alpina- zgadzam się z Tobą. Mimo,ze ja zdawałam niedawno to nie rozumiem jak można oblać plac. Mój instruktor nie wypuszczał mnie na miasto dopóki nie zrobiłam, np. 7 dobrze zrobionych łuków, jeden po drugim. Na egzaminie w ogóle nie miałam z tym problemu. To kwestia wyuczenia, znalezienia swojego sposobu.
j_ulka e tam. Kto by się tam przejmował wiekiem;).

Też mam dziś egzamin i za 2 razem jak zdawałam to też oblałam na łuku. Można? Można. Mój instruktor tez mnie nie wypuszczał na miasto dopóki nie zrobiłam dobrze kilka razy łuku. Nawet jak się uczyłam to nigdy nie wyjechałam na linię. I co? Na egzaminie zrobiłam to. Ciekawe jak mi dziś pójdzie... czy mnie stres zje. (Za pierwszym razem jeździłam 30minut i oblał mnie na idiotycznych rzeczach- bezpośrednio po tylu godzinach jazd byłam pewna swoich umiejętności...teraz coraz gorzej).
Autorko: będę trzymać za Ciebie kciuki :) Ja też dam znać jak u mnie

Co na uspokojenie nerwów?

27 mar 2012 - 07:58:25

Nie pij kawy ani herbaty :) wypij duzo wody :) nie jedz nic tłustego rano, wyśpij się:)

Co na uspokojenie nerwów?

27 mar 2012 - 08:00:24

Cytat
Vaniiliiiova
Nie pij kawy ani herbaty :) wypij duzo wody :) nie jedz nic tłustego rano, wyśpij się:)

To chyba sposób na "zaśnij za kierownicą lub błagaj egzaminatora o zatrzymanie się na stacji benzynowej (wc)" :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 08:00 przez monisia_key.

Co na uspokojenie nerwów?

27 mar 2012 - 08:08:12

Cytat
monisia_key
Cytat
Vaniiliiiova
Nie pij kawy ani herbaty :) wypij duzo wody :) nie jedz nic tłustego rano, wyśpij się:)

To chyba sposób na "zaśnij za kierownicą lub błagaj egzaminatora o zatrzymanie się na stacji benzynowej (wc)" :D

Nie:) no,ale Wy wiecie lepiej.

Co na uspokojenie nerwów?

27 mar 2012 - 08:14:39

no raczej nei faszeruj sie nieznanymi sobie specyfikami idac na egzamin,powinnas miec trzezwy i jasny umysł ,,,,,,,,,taki jaki powinien miec kierowaca,,,,,niesztety duzo kierowcow jezdzi na tzw dopalaczach ,,,nawet zioła potrafia zmienic umysł i stad niestety czeste wypadki gina niewinni ludzie pomysl o tym zanim zaczniesz siegac po tzw uspakajacze

Co na uspokojenie nerwów?

27 mar 2012 - 08:16:32

Najlepiej zaufać sobie. Uwierz,że umieszi idz na egzamin:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przegląd własnego ciała