Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Żel zapobiegający wypryskom

27 cze 2015 - 14:10:44

Dziewczyny, może pomożecie...

Szukam żelu do twarzy, który pomagałby naskórkowi w gojeniu i zapobiegałby nowej fali wyprysków. Wiem, że nie ma cudownego specyfiku, który zmieniłby moją buzię w idealną, ale może używacie czegoś, co naprawdę pomaga i oczyszcza skórę?

Żel zapobiegający wypryskom

27 cze 2015 - 14:23:59

iwostin najlepszy,purritin

Żel zapobiegający wypryskom

27 cze 2015 - 17:45:28

Ja używam na zmianę LRP Effaclar Duo (+) z Vichy Normaderm. Vichy używam każdego dnia, natomiast jeśli przyjdzie pora na Effaclar co trzeci dzień robię przerwę, wtedy mam jeszcze Łagodny żel do mycia twarzy z Tołpy.



Vichy używam wiosną i latem, a Effaclar (z dodatkiem Tołpy) jesienią i zimą. ;)

Żel zapobiegający wypryskom

27 cze 2015 - 17:46:06

pharmaceris z 10% kwasem migdalowym

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Żel zapobiegający wypryskom

27 cze 2015 - 18:48:58

jak poprzedniczka polecam Pharmaceris ;) przyspiesza gojenie to na pewno ;)

Żel zapobiegający wypryskom

27 cze 2015 - 19:58:46

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53236 poleciła mi go moja dermatolog po kuracji anty-trądzikowej, po nim uwierzyłam w złoty środek. ;)
p.s. polecam zamówić na allegro, nie kupować w aptece bo zapłacisz ze trzy razy więcej.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 4/5

Żel zapobiegający wypryskom

05 sie 2015 - 00:35:13

Cytat
naturally
Ja używam na zmianę LRP Effaclar Duo (+) z Vichy Normaderm. Vichy używam każdego dnia, natomiast jeśli przyjdzie pora na Effaclar co trzeci dzień robię przerwę, wtedy mam jeszcze Łagodny żel do mycia twarzy z Tołpy.



Vichy używam wiosną i latem, a Effaclar (z dodatkiem Tołpy) jesienią i zimą. ;)

Normaderm to o ten chodzi?
http://www.vichy.pl/produkty-przeciwko-niedoskonałosciom/detoksykujacy-krem-na-noc-przeciw-niedoskonałosciom-normaderm-normaderm/p10480.aspx

A dlaczego tak na zmianę? Jaki jest tego powód?

Żel zapobiegający wypryskom

05 sie 2015 - 10:37:50

o ten mi chodzi.
A na zmianę dlatego, żeby skóra się nie przyzwyczaiła do jednego specyfiku. Bo wtedy może przestać reagować na niego tak jak trzeba ;)
Dodatkowo LRP używam jesienią i zimą, dlatego, że jest bardziej złuszczający, a latem - biorąc pod uwagę silne słońce - nie byłoby to bezpieczne dla skóry ;)

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Żel zapobiegający wypryskom

05 sie 2015 - 16:55:03

Polecam piankę do mycia twarzy z FM GROUP, jest z aloesem i działa rewelacyjnie.

Informacje od producenta

Pianka do mycia twarzy
Delikatny kosmetyk o hipoalergicznej formule, opartej na łagodzącym działaniu aloesu. Odpowiednia dla każdego rodzaju cery, także wrażliwej. Aksamitna pianka w delikatny, ale skuteczny sposób zmywa makijaż i usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając skórę oczyszczoną i ukojoną. Bogata w składniki nawilżające, regenerującą alantoinę, a także łagodny dla skóry związek cynku, który normalizuje wydzielanie sebum. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji.
Sposób użycia: Niewielką ilość pianki rozprowadzić na skórze twarzy, szyi i dekoltu, omijając okolice oczu. Masować, po czym dokładnie spłukać ciepłą wodą.
Pojemność: 150 ml

Możecie tu u mnie kupić, gwarantuję że będziecie na pewno zadowolone z tego kosmetyku. Na tak wymytą skórę polecam jeszcze użyć serum do twarzy.

Żel zapobiegający wypryskom

05 sie 2015 - 17:21:09

benzacne 10% jest rewelacyjny,stosujesz punktowo bo mocno wysusza ,stosuje go od lat na nieprzewidywalne sytuacje ;P ok 16zl w aptece ,jest to co prawda krem,nie zel,ale działa na 100% :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-05 17:23 przez czarnulla.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zestaw kosmetyków Rimmel.