Ostrzeżenia dla użytkowniczki macosza:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (04-01-2016 15:07) Spam.
zależy co, bo jak potrzebne coś na przeziebienie jak dicotuss czy woda morska to nie ma opcji by czekać na przesyłkę. ale jeśli chodzi o dermokosmetyki to jasne warto kupować w aptece internetowej
moderator (04-01-2016 15:12) Spam.
[quote=Migotkaa88] Ja dziecku również 3 letniemu podaje Dicotuss Baby. Dla mnie najważniejsze aby leki oprócz tego że pomogają również nie szkodziły. Dicotuss jest z naturalnych składników i jestem spokojna o to co podaje dziecku. Po za tym jest również bardzo wygodny ponieważ można go podawać na różne rodzaje kaszlu.[/quote] Znam Dicotuss - bardzo fajny ziołowy syrop. Dobrze się sprawdza kiedy nie wiadomo jaki jest kaszel, suchy czy mokry
moderator (16-03-2018 22:48) Spam.
Ładnie pasują odcienie zielonego do brzozowych mebli np. las równikowy z kolorów świata duluxa, ewentualnie turkusy. Ale na pewno beże, żółcie nie- wtedy za bardzo się wszystko ze sobą zlewa
moderator (16-03-2018 22:48) Spam.
fuksja jak dla mnie jest za ostra ale to kwestia gustu. jak nie wiesz co z nią połączyć to ściągnij duluxowy visualizer na telefon i tam sobie będziesz mogła dopasować jakiś odcień

Zamknij to okno