Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 10:22:25

Wiem, że są setki kremów z kwasem hialuronowym w składzie, ale ostatnio spotkałam się z tym składnikiem występującym solo, na allegro można kupić żele o różnym stężeniu. Używałyście takiego cuda? Wiecie jakie stężenie do jakiej cery itd.?

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 10:25:48

Jak nie wiesz jak tego używać to nie kupuj bo zrobisz sobie krzywdę!

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 10:30:21

Cytat
Marteczka91
Jak nie wiesz jak tego używać to nie kupuj bo zrobisz sobie krzywdę!
Kwasem hialuronowym krzywdy sobie nie zrobi :P

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:19:38

Chyba krzywdy mi nie zrobi...:) Tylko nie wiem jak go używać, a chciałabym się dowiedzieć.

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:22:04

Solo czyli zamiast kremu, jako dodatek do maseczek,kremow.

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:26:59

ja używam kwas hialuronowy 1% plus pare kropelek olejku makadamii zamiat kremu:) cudo:)

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:30:06

chetnie tez sie dowiem

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:40:18

Cytat
C6H8O6
Cytat
Marteczka91
Jak nie wiesz jak tego używać to nie kupuj bo zrobisz sobie krzywdę!
Kwasem hialuronowym krzywdy sobie nie zrobi :P

Wszystkim można się skrzywdzić jak się nieumiejętnie używa.

A co do autorki to polecam Ci kosmetyki z biochemiurody. Są to półprodukty (również z różnymi kwasami w tym hialuronowym)ale przynajmniej masz odpowiednie proporcje i instrukcje do wszystkiego :)można zrobić sobie krem, maseczkę czy serum na buzie :) na prawdę dobre produkty a znacznie taniej niż kremy w sklepie, które i tak są często gorszej jakości.

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:40:22

Poczytaj o tym na stronach o kwasach,, itp, stosowanych w kosmetyce, będziesz miała tam rzetelne informacje.

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:45:56

Cytat
corkachaosu
Poczytaj o tym na stronach o kwasach,, itp, stosowanych w kosmetyce, będziesz miała tam rzetelne informacje.
popieram :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 13:47 przez Marteczka91.

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:47:53

Ja ostatnio kupiłam sobie serum hialuronowe z Delii. :)

Postanowiłam zacząć porządnie nawilżać twarz, ale przy tłustej cerze to wyzwanie... Chcę to zrobić, ponieważ obecnie zmagam się z pryszczami. :( A zwalczam je przecierając twarz na zmianę co któryś dzień (by skóra się nie przyzwyczajała) płynem Acnosam i spirytusem lawendowym Lawenol. Z tej racji, że obydwa płyny wysuszają wypryski (o co właśnie chodzi) i przy okazji skórę wokół, pomyślałam, że dobrze będzie przy okazji tę twarz nawilżać, ale też w ten sposób, by się nie świeciła, do czego mam skłonności.
O tym serum poczytałam sobie na blogu Kosmetyczne Remedium i tam jest właśnie wspomniane, że nadaje się dla cery tłustej.

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:48:27

Ja stosowałam eucerin z kwasem hialuronowym i podraznilo mi skore,nie wiem dlaczego była czerwona i piekaca.Moze jakiś inny składnik mnie uczulił sama nie wiem a może za wcześnie na taki krem dla mnie ale wole chuchać na zimno

Kwas hialuronowy- używacie?

15 wrz 2013 - 13:51:11

Kwas hialuronowy nie zaszkodzi, ponieważ to naturalny składnik występujący w naszym organizmie ;) Na allegro są dostępne różne stężenia, ja używam 1,5%. Nie widzę jakichś spektakularnych efektów, jednak skóra jest bardzo przyjemna po zaaplikowaniu na twarz czy szyje. Można dodać parę kropli do kremów, balsamów jak wspomniały dziewczyny wyżej, co też czasem robię. Nie jest to wielki wydatek a przetestować myślę, że warto.

Kwas hialuronowy- używacie?

16 wrz 2013 - 10:26:55

Cytat
Marteczka91
Cytat
C6H8O6
Cytat
Marteczka91
Jak nie wiesz jak tego używać to nie kupuj bo zrobisz sobie krzywdę!
Kwasem hialuronowym krzywdy sobie nie zrobi :P

Wszystkim można się skrzywdzić jak się nieumiejętnie używa.

A co do autorki to polecam Ci kosmetyki z biochemiurody. Są to półprodukty (również z różnymi kwasami w tym hialuronowym)ale przynajmniej masz odpowiednie proporcje i instrukcje do wszystkiego :)można zrobić sobie krem, maseczkę czy serum na buzie :) na prawdę dobre produkty a znacznie taniej niż kremy w sklepie, które i tak są często gorszej jakości.

Owszem zrobić krzywdę może, w wypadku gdy będzie próbowała go sobie wstrzykiwać itp.

Kwas hialuronowy- używacie?

18 wrz 2013 - 14:45:21

Najważniejsze żeby ni stosować kremów zamocnych tylko odpowiednio do wielu. Z kwasem hialuronowym to osobiscie uważam że gdzies 40-stki powinny używać nie wcześniej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposób na PRYSZCZE! :)