Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 1/5

CERA TŁUSTA

02 paź 2010 - 12:22:02

Możecie mi polecić dobry fluid do cery tłustej skłonnej do małych wyprysków? Cena do 200zł. Zważając na fakt, iż interesuje mnie podkład z tej wyższej półki chciałabym usłyszeć opinie i porady, gdyż nie chcę wyrzucić tyle kasy w błoto.
Od miesiąca stosuję fluid Artdeco Long-Lasting beztłuszczowy. Kryje naprawdę świetne, ale niestety - po ok. 2 godzinach moja cera produkuje tyle tłuszczu, że wszystko mi dosłownie "spływa" z twarzy, a ja będąc w szkole nie mam czasu na poprawianie makijażu.
Wybór jest naprawdę duży, biorę pod uwagę marki Clinique, Estee Lauder, Lancome... Ale który będzie dobry dla mnie?
Dodam, że wczoraj zakupiłam krem matujący z Lancome, Pure Focus dla cery tłustej, zobaczymy jakie będą efekty.

POMÓŻCIE !





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-02 12:25 przez Keczuni.

CERA TŁUSTA

02 paź 2010 - 12:28:52

Tez mam cholernie świecącą się twarz xD
To musialam co godzine poprawiac make-up bo wygladalam jak latarnia albo lusterko.
Alee juz nie mam z tym problemu.
Zaczelam uzywac zelu do mycia twarzy Nivea Dotleniający żel do mycia twarzy NIVEA VISAGE OXYGEN POWER.
Pozniej nakladam krem z masy perlowiej NO-SCAR przeciw bliznom. Krem ma konsystnecje musu pożniej swietnie matuje, ale nie wusza.. powinno sie go stosowac na jakies blizny itd itp, ale jak mi ladnie twarz matuje i skora jest odzywiona to czemu nie?
Podkład?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-32401-opis-Revlon-ColorStay-Mineral-Mousse-Makeup-Podklad-mineralny-w-musie.htm
Jest NAJLEPSZY!
Kryje, matuje i wgl.
Na koniec tylko obsypuje lekkim matujacym pudrem dla wykonczenia ;)
Mam nadzieje, ze pomoglam ;)

CERA TŁUSTA

02 paź 2010 - 12:36:24

Ja nie pomogę, ale podbijam:)

CERA TŁUSTA

02 paź 2010 - 12:38:42

ja mam ten sam problem wiele kosmetykow juz probowalam i podkladow i nawet te z najwyzszej polki nic nie pomogaly mi;/

CERA TŁUSTA

02 paź 2010 - 12:40:43

Mam inna twarz ,ale jak chce kupic cos drozszego to ide so sephory i proszę o próbki, próbki podkładu tez są na 1 uzycie straczy wezmiesz 5 próbek i zobaczysz który podkład jest najodpowiedniejszy.

CERA TŁUSTA

02 paź 2010 - 13:43:59

Na cerę tłustą proponuje mycie buzi zimną wodą ;) na mnie to działa :) nie jest wtedy już taka tłusta tylko normalna i utrzymuje sie caly dzień :)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 1/5

CERA TŁUSTA

03 paź 2010 - 12:29:41

Ktoś jeszcze?

Cytat
margos1917
Na cerę tłustą proponuje mycie buzi zimną wodą ;) na mnie to działa :) nie jest wtedy już taka tłusta tylko normalna i utrzymuje sie caly dzień :)

niestety woda już na mnie nie działa...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 20:53 przez Keczuni.

CERA TŁUSTA

05 paź 2010 - 14:06:59

maybeline superstay - dwufazowy z bazą pod makijaż, polecam :) i nie jest drogi kosztuje jakoś ok 50 zł

CERA TŁUSTA

05 paź 2010 - 14:15:02

Też mam ten problem, ale jak używam czegoś matującego to później mam tak wysuszoną twarz, że masakra :/

CERA TŁUSTA

05 paź 2010 - 14:18:03

Jesli chcesz kupić sobie tak drogi fluid najlepiej wybrać się do drogerii np sephora tam na pewno Ci doradzą powinny się na tym znac.

CERA TŁUSTA

05 paź 2010 - 14:23:35

podbijam

CERA TŁUSTA

05 paź 2010 - 14:27:46

Fluidem swiecenia skory sie nie zlikwiduje. Najczesciej na swiecaca skore uzywa sie kremow wysuszajacych do cery tradzikowej co jest duzym bledem bo skora wtedy produkuje dwa razy wiecej loju! Zainwestuj w dobry krem nawilzajacy o lekkiej konsystencji. Przed kremem oczywiscie jakas pianka albo zel i tonik, ale nie do cery tradzikowej.
Na swiecenie moge polecic puder sypki Kryolana z krochmalem ryzowym. Bardzo dobrze matuje i jest transparentny.

CERA TŁUSTA

05 paź 2010 - 16:57:56

najpierw zmien pielegnacje skory ktora pomoze ci to zwalczyc bo sam fluid na niewiele sie zda jesli nie bedziesz uzywala odpowiednich kosmetykow do pielegnacji tego rodzaju skory... :)

CERA TŁUSTA

12 paź 2010 - 11:26:18

Podkładu nie polecę ale proponuję poszukania w sklepie zielarskim: ekstraktu z krwawnika, jeżówki purpurowej, skrzypu polnego, kory chinowej ;-) Może się okazać po pewnym czasie, że podkład do cery tłustej nie będzie potrzebny.

CERA TŁUSTA

12 paź 2010 - 11:29:35

ColorStay Revlon i Mat lumiere Chanel :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuje rady!!