Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Własny biznes- sklep odzieżowy

10 gru 2013 - 11:11:32

Witam Was :)
Chcialabym się dowiedzieć czy któraś z was prowadzi moze wlasny sklep odzieżowy. Chciałabym taki sobie założyć ale najpierw muszę wszystkiego się dowiedzieć. A przede wszystkim czy wogóle się opłaca taki interes :)
Piszcie jesli ktos taki tu jest...

Własny biznes- sklep odzieżowy

10 gru 2013 - 12:16:45

Cytat

A przede wszystkim czy wogóle się opłaca taki interes :)

Nie napisałaś co za odzież chcesz sprzedawać.
Nie napisałaś kto miałby być Twoim targetem.
Nie napisałaś skąd miałbyś brać ciuchy.
Nie napisałaś jak chciałabyś się pozycjonować.
Nie napisałaś ile środków na budowanie działalności chcesz przeznaczyć.
Nie napisałaś nic o reklamie.
Nie napisałaś, że masz sklep, domenę, hosting, grafika i fotografa.

Napisałaś tylko, że nie masz o tym pojęcia.

Powstaje pytanie, czy jest sens brać się za taki biznes w tym przypadku. I ciekawe, czy ktoś prowadzący taki sklep zechce podzielić się swoją wiedzą. Pewnie jak możesz sama przypuszczać nikt nie lubi konkurencji w biznesie.

Własny biznes- sklep odzieżowy

10 gru 2013 - 12:20:56

Chyba logiczne że skoro nic nie wie na ten temat to najpierw się chce dowiedzieć a później sama sobie wyceni sobie czy się opłaca.
Myślę ,że konkurencja konkurencją ,ale znajdą się jakieś życzliwe osoby,które podpowiedzą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-10 12:21 przez miri_89.

Własny biznes- sklep odzieżowy

10 gru 2013 - 12:27:58

zacznijmy od tego jaką odzież chcesz sprzedawać czy to ma być używana outlet, nowe z metkami

Własny biznes- sklep odzieżowy

10 gru 2013 - 12:36:18

Musisz mieć siłę przebicia. Wszystko zależy od tego co zamierzasz sprzedawać, jakie ceny przyjąć, do jakich klientów chcesz oferować swój produkt. U mnie na osiedlu są sklepy, które po jakiś 3 miesiącach się zamknęły,ale są również takie co utrzymują się latami. Nie masz gwarancji, że Ci się uda póki nie spróbujesz. Najpierw zbadaj rynek, zobacz czego najbardziej brakuje u Ciebie, jakich klientów jest najwięcej. Ja połączyłabym również to ze sprzedażą w internecie.

Własny biznes- sklep odzieżowy

20 gru 2013 - 15:47:28

akurat to nie była reklama ;-)

Własny biznes- sklep odzieżowy

07 sty 2014 - 09:35:50

Werona jest dobra, ma swoją sieć lumpeksów, najfajniesze perełki u nich mozna znależć.

Własny biznes- sklep odzieżowy

08 sty 2014 - 16:43:01

Cytat
LaKasiula
Werona jest dobra, ma swoją sieć lumpeksów, najfajniesze perełki u nich mozna znależć.
dokładnie tak jak piszesz - moja żona właśnie od nich bierze ciuszki i jest zadowolona, dlatego podałem ten link ;)

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Własny biznes- sklep odzieżowy

20 lut 2014 - 08:36:31

może outlet w internecie? to na pewno pójdzie jak zrobisz dobry research i porównasz statystyki allegro np to zobaczysz co sie sprzedaje u konkurencji i po ile :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Własny biznes- sklep odzieżowy

20 lut 2014 - 08:43:03

nie masz o niczym pojęcia i szukasz porady na forum? konkurencja cię zje i kości nie wypluje.
Dla kogo miałaby być ta odzież?
Płeć, przedział wiekowy, zarobki, styl?
Jakich producentów bierzesz pod uwagę? lokalizacja - net, real?
Koszty reklamy? pozycjonowanie?
W jaki sposób zamierzasz sie wyróżnić wśród konkurencji?
Bo wiesz, między sklepem internetowym z dziełami młodych projektantów i rzeczami prosto z pokazów a sklepem stacjonarnym z ubraniami XXXXL jest taka sobie subtelna różnica

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 3/5

Własny biznes- sklep odzieżowy

15 cze 2014 - 13:19:52

Poszukuję doświadczonej blogerki modowej do współpracy. Informacje na priv.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Własny biznes- sklep odzieżowy

18 cze 2014 - 07:08:49

Witaj. Myślę,ze warto byłoby założyć sklep internetowy. Koszty z nim związane sa zazwyczaj mniejsze od kosztów założenia sklepu stacjonarnego no i nie musisz szukać miejsca na otwarcie tego sklepu.
Niemniej trzeba zainwestować w odpowiednią reklamę. Jeśli chcesz mogę Ci dać namiary na dobrego copywriterazłycolor=#FF0000]<moderacja-spam>[/color] , który powinien napisać dla Ciebie świetne teksty reklamowe na stronę (jest to podstawa w tym biznesie).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-10 17:48 przez moderator.

Własny biznes- sklep odzieżowy

18 cze 2014 - 07:20:15

Cytat
miri_89
Chyba logiczne że skoro nic nie wie na ten temat to najpierw się chce dowiedzieć a później sama sobie wyceni sobie czy się opłaca.
Myślę ,że konkurencja konkurencją ,ale znajdą się jakieś życzliwe osoby,które podpowiedzą.

Z ta zyczliwoscia to coraz gorzej w naszym swiecie, a szczegolnie w Polsce!
Ja choc nie jestem w stanie pomoc zycze powodzenia!

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

Własny biznes- sklep odzieżowy

23 mar 2015 - 20:39:28

każdy biznes może wypalić przy odpowiedniej promocji i nagłośnieniu. Mogę polecić firmę<moderacja-spam>która zajmuje się kompleksową promocją w internecie. wystarczy wybrać odpowiedni pakiet według naszych potrzeb. I działać nie bać się.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-10 17:49 przez moderator.

Własny biznes- sklep odzieżowy

14 maj 2015 - 15:52:14

Dużo linków, a mało konkretnych odpowiedzi. Podstawą jest ustalenie asortymentu i wybór hurtowni, która dostarczy ubrania czy bieliznę. Wtedy można ustalić ceny i ruszać z biznesem. Taka hurtownia, jak hurtownia-rajstop.pl może dostarczyć rzeczy dla pań i panów. Dodatkowo można też pomyśleć o własnym sklepie internetowym wtedy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca TATUUM