Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:36:42

Hej dziewczyny :) przymierzam się założyć własną firmę. Mam 40 tys. Jak myślicie co w dzisiejszych czasach się opłaca? Mieszkam w mieście 50 tys mieszkańców, jest gromade sklepób w ciuszkami i zakładów kosmetycznych... Jakie macie propozycje , piszcie proszę..?:)

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:41:11

sklep muzyczny w niektorych miastach takich nie ma ....albo moze bawialnie dla dzieci . a 40 tys wystarczy na zalorzenie firmy ? nie znam sie a sama o tym myslalam

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:42:05

A mnie się marzy np taki "Dom rzeczy wyjątkowych" w którym byłyby np pościele ręcznie haftowane, biżuteria Hand-made, meble i takie tam.. Coś na wzór odeszłych w niepamięć Cepelii :)

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:45:16

Cytat
Marika_2004
Hej dziewczyny :) przymierzam się założyć własną firmę. Mam 40 tys. Jak myślicie co w dzisiejszych czasach się opłaca? Mieszkam w mieście 50 tys mieszkańców, jest gromade sklepób w ciuszkami i zakładów kosmetycznych... Jakie macie propozycje , piszcie proszę..?:)



Nie wiem, musisz sama sprawdzić które sklepy ubranie czy kosmetyczka więcej ludzie przychodzą i kupują zebys nie straciła firmę.
Dowiedz sie w miescie ktore najlepiej zalozyc firme zebys zawsze mogla zarabiac i pracowac a nie stracic firme;)

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:48:23

a moze ciucholand:) jesli ktos fajnie potrafi go rozkrecic to mozna fajną kaske zarobic :)

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:50:11

JuliaOvia - hand-made BARDZO DOBRY POMYSŁ chodzilabym do niego codziennie ...ja nie mam cierpliwosci zeby cos sama zrobic a z checia kupuje kolczyki z koralikow kumplei ;D

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:51:35

Żeby założyć samą firmę nie potrzebujesz nic, tylko połazić po urzędach, gorzej z tym co byś chciała robić, czy prowadzić sklep, czy biuro jakieś, poza tym, nie we wszystko trzeba na początek ładować kasę, wiem, bo ja i mój facet prowadzimy działalność.usługi budowlane... (narazie;p)

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:53:54

Ja uważam że sklep dla dzieci z wszystkim z ubrankami, nocniczkami buteleczkami, zabawkami , chodzikami itp. Jako mloda mama jeszcze nigdy nie kupiłam wszystkich potrzebnych mi rzeczy w jednym sklepie zawsze musiałam jeżdzic po kilku żeby kupic odpowiednie produkty. Jakbym miala swoj kapital to od razu bym taki sklep otworzyla bo jakby nie patrzec dzieci rodzą sie codziennie i zawsze będzie popyt na takie typu rzeczy:)

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:55:52

Założycielko wątku- jak chcesz wiedzieć co będzie dobre, to zrób badanie rynku, bez tego się nie obejdzie....

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 11:57:27

ja bym proponowała przeprowadzić ankietę w Twoim miasteczku

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 12:00:49

Cytat
JuliaOvia
A mnie się marzy np taki "Dom rzeczy wyjątkowych" w którym byłyby np pościele ręcznie haftowane, biżuteria Hand-made, meble i takie tam.. Coś na wzór odeszłych w niepamięć Cepelii :)

Obok mojego domku ok. 2 miesiące temu powstało coś takiego...
Ale nie widzę aby mieli dużo klientów...
A szkoda, bo te rzeczy są faktycznie wyjątkowe.

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 12:02:35

Tak ta ankieta to świetne pomysł:)

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 12:06:23

Cytat
sylast1
Cytat
JuliaOvia
A mnie się marzy np taki "Dom rzeczy wyjątkowych" w którym byłyby np pościele ręcznie haftowane, biżuteria Hand-made, meble i takie tam.. Coś na wzór odeszłych w niepamięć Cepelii :)

Obok mojego domku ok. 2 miesiące temu powstało coś takiego...
Ale nie widzę aby mieli dużo klientów...
A szkoda, bo te rzeczy są faktycznie wyjątkowe.



Ojjj są :)sama nakupiłam mnóstwo płótna pościelowego ostatnio, specjalne farby do tkanin. Uszyte mam już komplety pościeli i lada dzień zabiorę się za malowanie na nich motywów kwiatowych. Wyszperalam również śliczne kordonki które przyszyję tu i ówdzie :) Małe ale cieszy.
Dziś już niewielu ludzi zachwyca ręczna robota a szkoda. To przecież naprawdę piękne rzeczy.

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 12:10:14

Musisz miec pomysł, jakas pasję ktorą przekujesz w sukces biznesowy. a jak tego nie masz, to nic z tego nie będzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-16 12:10 przez godzinaczwarta.

FIRMA DLA KOBIETY?!

16 kwi 2010 - 12:17:24

Jeszcze jakieś pomysły ?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urlop