Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Formalności przed budową domu

17 lip 2016 - 17:08:12

Hej,

Planuję budowę domu i jestem po wstępnym spotkaniu z architektem. Tylko dziwię się, że skierował mnie on do urzędu w celu ustalenia warunków zabudowy na mojej działce. Tylko, że czytałam sobie tutaj moderacja-spam że nie wystarczy złożenie samego wniosku w urzędzie tylko trzeba mieć jeszcze kilka specjalistycznych dokumentów. No i mam pytanie, czy tych spraw nie powinien załatwiać architekt w formie pełnomocnictwa np? Jak to jest? Faktycznie muszę te wszystkie papierki załatwiać?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-25 12:40 przez moderator.

Formalności przed budową domu

05 sie 2016 - 11:43:35

no chyba dobrze ze masz iśc ustalic zabudowe , jeśli architekt sam zrobi po swojemu zabudowę to oni z kolei ci ją odrzucą , tez tak może byc.

Formalności przed budową domu

05 sie 2016 - 12:35:35

Tak, to ty musisz wszystko to załatwić a nie architekt.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Formalności przed budową domu

24 paź 2016 - 19:32:15

Mi w takich sprawach, i nie tylko, pomagali panowie z Fachmana. To firma działająca na terenie Mielca, Dębicy, Rzeszowa i okolic. Z ich pomocą cały proces budowy przebiegnie sprawnie od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż po uruchomienie obiektu. Polecam, mają duże doświadczenie, bardzo dobrze się z nimi współpracuje.

Formalności przed budową domu

24 paź 2016 - 19:50:21

zajmuję się tymi sprawami i powiem Ci że możesz to sama zrobić, ale jednak lepiej jak zrobi to projektant. Ty masz tylko wiedzieć jakie chcesz mieć pi razy oko gabaryty domu, jak ma być wyposażony w media etc. On złoży o warunki (zawsze lepiej większy trochę domek bo jak dadzą warunki za małe to będzie za późno na zmianę, choć najpierw przed wydaniem można poprosić jeszcze o projekt do wglądu żeby ostatecznie wszystko zatwierdzić). ;)

Formalności przed budową domu

24 paź 2016 - 20:11:23

Cytat
Paulotta
Mi w takich sprawach, i nie tylko, pomagali panowie z Fachmana. To firma działająca na terenie Mielca, Dębicy, Rzeszowa i okolic. Z ich pomocą cały proces budowy przebiegnie sprawnie od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż po uruchomienie obiektu. Polecam, mają duże doświadczenie, bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
ile biorą za wszystko? I co dokładnie wykonują? Pokrycie dachu wstawienie okien? Ściany i podłogi też?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-24 20:21 przez Kaska113.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podlewanie roślin na balkonie