Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

28 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

malowanie ścian

16 cze 2014 - 12:55:04

Chciałabym dziecku zrobić na ścianie kółka różnych wielkości. tylko nie wiem gdzie mogę dostać taki jakby tunel zeby przylozyc do ściany i w środku pomalować. Pomożecie?

malowanie ścian

16 cze 2014 - 13:02:29

Z tego co wiem to szablony są fajne .poszukaj może na allegro

malowanie ścian

16 cze 2014 - 13:07:18

no właśnie tylko że ja nie chce szablonu tylko ja chce sama namalowac na scianie w roznych kolorach. zrobic taki jakby efekt baniek mydlanych. widziałam w bitwie o dom jak dziewczyna miała takie metalowe kólko ale nie wiem jak sie to nazywa:)

malowanie ścian

16 cze 2014 - 13:14:37

Jak miała w "bitwie o dom" to napewno miała z OBI. :D A tak, na powaznie to najlepiej właśnie w takich budowlanych, praktiker, czy własnie obi.

malowanie ścian

16 cze 2014 - 13:18:32

bede szukać. Dzięki:)

malowanie ścian

16 cze 2014 - 13:22:13

sama zrob szablon z tektury badz jakiegos wieczka

malowanie ścian

16 cze 2014 - 13:29:49

myślałan nad tym tylko że boję się że mi się brzydko namaluje jak bedzie szablon krzywy i zostana takie plamy na brzegach

malowanie ścian

15 lis 2015 - 20:40:19

Ja również chciałam Wam polecić dobrego fachowca w zakresie prac remontowych. Między innymi zajmuje się malowaniem i ozdabianiem ścian. Przy tym nie żąda wygórowanych cen. Ostatnio korzystałem z jego usług i mogę śmiało powiedzieć- pełna profeska! Możesz zerknąć sobie na kilka efektów jego prac http://www.favore.pl/73082_remonty-i-wykonczenia-mieszkan-domow-warszawa-i-okolice-mazowieckie.html. Pozdrawiam.

malowanie ścian

23 lis 2015 - 13:56:24

Sposób na kolorowe kółka na ścianie? Eksperci Dekoral mają sprawdzony patent. :) Wejdź na:

i przekonaj się sama jakie to łatwe. :) Dobrej zabawy!

malowanie ścian

26 lis 2015 - 09:39:06

Ja mogę Ci polecić najlepsze tapety ścienne rzeszów. Malowanie ścian trochę się oklepało i teraz coraz więcej ludzi wraca do tapet.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie