Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:13:41

już kilka odwiedzających mnie osób powiedziało mi, że mój pokój nie jest przytulny. myślę, że jednak mają rację.

kiedyś miałam w pokoju pełno bibelotów, ale ponieważ uwielbiam minimalizm pozbyłam się wszystkich zbędnych przedmiotów. najchętniej zostawiłabym tylko łóżko i szafę^^

zmiana mebli i przemalowanie nie wchodzi w grę.

ponieważ zasłony są aktualnie w praniu, pokażę tylko zdjęcie materiału ;)

niedługo powinnam dostać zwrot podatku, za który chciałabym kupić sobie coś do pokoju. na pewno pozbędę się szafki nocnej i postawię tam pufę w kolorze dużych poduszek.

może macie jakieś pomysły, bo ja nie mam już pomysłów na mój pokój.



co zmienić?

15 mar 2013 - 23:16:22

kochasz minimalizm? zmien meble na cos MINIMALISTYCZNEGO, te meblościanki mnie osobiscie doprowadzaja do szału. i dywan bym proponowala zmienic na mięciusi i frędzlowaty w jasnym kolorze. dodatki miękkie ciepłe poprawią przytulnosc twojego gniazdka :)

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:16:27

Zmieniłabym kolor ścian na jakiś żywszy kolor.

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:16:31

ta wykładzina czy co to tam jest nie podoba mi się no i kolor pokoju,
tak smutno jakoś

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:17:53

może pookój pomaluj na jakis cieplejszy kolor, bo sciany sa białe, jak dla mnie to taki pomarancz lub cos w ten desen

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:18:56

ja bym ożywiła ścianę przy której stoi łóżko jakimś ciekawym motywem;) np panterka jest dużo ciekawych tapet z różnymi motywami ogólnie jest ok ;)

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:19:10

Masz BArdzo puste i smutne sciany

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:19:25

absolutnie nie żywe kolory na scianach, ludzie myla przytulnosc z poprawieniem "zycia w pokoju" jeśli juz to w beże, delikatne jasne brązy.

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:19:26

masz w tym pokoju niezle naćapane:)

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:19:31

napisałam, że wymiana mebli i malowanie nie wchodzi w grę. za rok czy dwa wyprowadzam się od rodziców, więc nowe meble to marnotrawienie kasy, a pokój był odmalowywany jakiś rok temu.

Cytat
bonia134
może pookój pomaluj na jakis cieplejszy kolor, bo sciany sa białe, jak dla mnie to taki pomarancz lub cos w ten desen
ściany są beżowe ;) wcześniej miałam pokój pomalowany na mocniejszy kolor i nie dało się w nim wytrzymać -.-' czułam się jak w trumnie. mimo dużego okna, wpada do niego mało światła :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 23:21 przez jolieetolie.

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:20:52

no co jak co ale minimalizmy to to nie jest, poszukaj inspiracji w necie pod hasłem shabby chic np. Masz pstrokaty dywan który do niczego nie pasuje, meblościankę na całą ścianę, sofę i gołe białe ściany jak w psychiatryku dobre haha :D

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:21:18

to zmień dywan i wsadź w antyramę zdjęcia fajne i powies nad lozkiem ;p

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:21:23

tak jak dziewczyna wyżej uważam że zmiana koloru na żywszy ociepli ten pokój ; )

co zmienić?

15 mar 2013 - 23:21:37

kolor ścian, może jakąś fototapetę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na łazienkę