Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Kilka dni na mazurach

02 lip 2015 - 14:02:30

Hej dziewczyny :)

Chcemy wraz z narzeczonym wybrać się na kilka dni na mazury, tylko nie mam pojęcia gdzie, oczywiście jak zawsze ja muszę coś wymyślić, bo mój ukochany uwielbia Augustów, ja wybrałabym się w inne miejsce.
Może wy macie jakieś fajne miasteczko, gdzie oczywiście będzie plaża, ale też miejsce gdzie można dobrze zjeść, zwiedzić coś ciekawego, a wieczorem wyjść na piwo :)

Kilka dni na mazurach

03 lip 2015 - 22:12:14

i ja chętnie bym się dowiedziała co i gdzie tam :D

Kilka dni na mazurach

17 lip 2015 - 11:25:29

Bylam w tym roku na mazurach w okolicy Augustowa nad jeziorem sajenko, super było imprezy opalanie i perła chmielowa na upalne dni.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 8/5

Kilka dni na mazurach

17 lip 2015 - 13:21:08

Też właśnie się tam wybieramy pod koniec lipca. Orientujecie się może gdzie można znaleźć jakieś fajne noclegi w tym rejonie?

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Kilka dni na mazurach

20 lip 2015 - 16:07:47

Cytat
leminela
Też właśnie się tam wybieramy pod koniec lipca. Orientujecie się może gdzie można znaleźć jakieś fajne noclegi w tym rejonie?

Tam można w ciemno jechać i wynająć coś sobie na miejscu. Ewentualnie szukaj przez http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form
Wypełnij formularz, napisz jaki dokładnie termin, jaki region Cie interesuje ile osób itd.
Oni po jakimś krótkim czasie wyślą na maila kilka propozycji. Generalnie jest z czego wybierać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-20 16:08 przez elvirr.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rzeszów-Londyn