Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

3 minuty temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 10:22:08

wiem wiem ze glupie pytanie... ale chodzi mi o rzęsy długieeeee mega dlugie. Kuoiłam ostatnio dwie pary. jedna w drogerii natura a druga w rossmanie. I szczerze jakos sa za krótkie dla mnie a nie bylo innych. Czy wiecie gdzie (oprocz alleg.) mozna kupic rzesy róznych długosci? chodzi mi o jakies sieciowe sklepy, drogerie. Moze spotkalyscie w jakims sklepie duzy wybór. Chce zrobic sobie makijaz w stylu kim kardashian i obowiazkowo sa mi potrzebne te rzesy. a swoje mam dosc długie wiec musza byc mega dlugie :)

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 10:30:52

spory wybór (od naturalnej długości do mega dłuuuugaśnych) widziałam wczoraj w Inglocie.

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 10:32:36

Tez widziałam w Inglociee;)
albo w "DAGLASIE"

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 10:32:38

w kazdym sklepie drogeryjnym , kupisz rozne a w inglocie to masz spory wybor i cale i kepki i z cyrkoniami

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 10:35:44

Tak tak.. w Inglocie są fajne tylko że droższe niż na bazarku gdzie tez zreszta mozesz poszukac.. Slyszalam ze klej z Inglot jest bardzo dobry i kosztuje 3.50. Podobno dziewczyny kupują sam klej wlasnie tam nawet gdy kupuja rzesy z innej firmy. Sama szukalam dlatego orientowalam sie. Moje zakupilam wczoraj za 8.90 i sa fajne :)

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 10:58:41

a widzicie nie wpadlam na to ze tam moga byc w inglocie, od razu dzisiaj tam pojade bo mam niedaleko. A orientujecie sie w jakiej cenie sa? tak mniej wieceej

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 11:02:04

dziewczyny a ja mam takie pytanie jak w ogóle się takie rzęsy przyczepia??i czy je się potem maluje czy tak normalnie zostawia??

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 11:07:03

ja najpierw maluje swoje a potem doklejam sztuczne. juz ich nie maluje i wygladaja calkiem naturalnie.

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

18 gru 2009 - 11:11:35

h&m za 24 zł

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

28 gru 2009 - 23:58:42

Sephora ale niestety drogo:( ale dziś kupowałam kępki i mimo, że mam dość długie rzęsy to są super.i zapłaciłam za nie tylko 13 zł:)

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

03 wrz 2010 - 11:20:51

Moje koleżanki ostatnio kupiły w necie za..biste rzęsy na wieczór panieński w sklepie glamourlook. Serio tam jest wybór ogromny. No i impreza też się udała koncertowo. Nie było osoby, która by przeszła obok nas obojętnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

24 lis 2010 - 13:41:36

a ja sztuczne rzęsy widziałam na stronie pazurki.com.pl. Tylko tak sobie myślę, że nie wiem, czy sama potrafiłabym sama sobie rzęs przykleić. Bo wygląda to na dość czasochłonne i trudne zajęcie. Ale jak się dojdzie do wprawy to na pewno można samemu doczepić sobie rzęsy ;;)

sztuczne rzęsy gdzie kupic?

05 wrz 2012 - 12:12:30

ja najczęściej kupuję rzęsy w necie ponieważ uważam, że tam jest po prostu najtaniej, od jakiegoś czasu kupuję w sklepie abclashes.pl przede mają bardzo duży wybór no i ceny też mają rozsądne , teraz jeszcze mają darmową przesyłkę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż i fryzura :) Studniówka !!