Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż i fryzura :) Studniówka !!

19 gru 2009 - 19:05:17

Juz niedługo studniówka a nie mam pomysłu na makijaż i fryzurę, to tak sukienka juz w drodze ;] będzie ona taka w formie tulipana, odcinana pod biustem, na górze taki intensywny róż, na dole czarna :) Włosy mam tak mniej wiecej do łopatek, i nie wiem co z nimi wykombinować, znaczy idę do fryzjera, ale chce miec jakąś koncepcję, a raczej nie chcę ich upinać.. A no i jaki makijaż do takiego stroju? A BIzuteria ? Pomóżcie :) Pozdrawiam ;):)

Makijaż i fryzura :) Studniówka !!

19 gru 2009 - 19:08:33

moze poprostu zrob sobie takie lekkie fale jezeli masz podatne wlosy i utrzyma C isie efekt?

Makijaż i fryzura :) Studniówka !!

19 gru 2009 - 19:11:54

zależy w jakich Ci ładnie - kręconych czy prostych? a co do makijażu to kosmetyczka już doradzi najlepiej :)

Makijaż i fryzura :) Studniówka !!

19 gru 2009 - 19:14:03

A co z grzywką? chyba raczej poprosze ulozyc ładnie na czole, bo zeby upiąc to raczej mam za wyskoie czolo..;/ A moze i fale by byly najprostsze i najladniejsze:) NO już sama nie wiem. Ale fryzjer jest najlepszy w miescie, fryzury spod jego ręki utrzymują się 48 godzin a nawet i wiecej ;)
Proste mam na codzień, więc na taki wieczór wolałabym inaczej wyglądać niz zwykle :).. Boję się tego makijazu hehe ;D
[embed_image 6ad11254e6b7f16289d2a47c332339a6] no i taka bedzie najlepsza chyba ;D ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-19 19:28 przez Agnieszka92.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Którego mam używać ?