Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 17:12:27

Dziewczyny, wybieram się jako gość na wesele, wiadomo - potrzebna sukienka, przeszłam się po sklepach i nic, producenci nie biorą pod uwagę, że lato to okres wesel i zapotrzebowania na suknie i sukienki i pustki w sklepach...

W związku z czym już nie mam pomysłu i może coś podpowiecie, jaką sukienkę i skąd ubrałybyście na wesele?

Odpadają białe i czarne bo po co wzbudzać jakieś niechęci, może być przed kolano, nie jakaś zabudowana bardzo, wesele we wrześniu...

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 18:46:51

Na pewno musi być wygodna bo spędzisz w niej kilka dobrych godzin :) Zwróć uwagę na to czy długość jest odpowiednia, zwłaszcza w ruchu. Często zdarza się że podczas tańca zbyt wiele widać. Ostatnio w H&Mie na końcówkach wyprzedaży można było upolować niezłe perełki :)

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 19:31:11

Też z chęcią się dowiem bo nie mam żadnego pomysłu a wesele też we wrześniu:)

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 19:34:01

Nie chodzi mi o opis tylko konkretne propozycje modeli.

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 20:15:27

Ja w sobotę miałam taką na weselu. Jakbyś była zainteresowana to wpisz w googlu "sklep vubu". Sukienki sliczne w śmiesznie niskich cenach, ja za swoją dałam 90zł.



Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 20:20:36

karoina, a może napisz jeszcze jaki masz typ figury, czy nalezysz do osob szczuplych czy bardziej zaokraglonych? wtedy łatwiej byłoby Ci jakies modele doradzic:)

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 20:21:57

Ja mogę tylko dać inną radę - uważaj na rozkloszowane. Okręć się w każdej, żebyś wiedziała, jak się sukienka unosi.

Ostatnio byłam na imprezie rodzinnej, wieczorem zrobiliśmy sobie małą dyskotekę i wtedy okazało się, że moja rozkloszowana kiecka wiruje wyżej, niż bym chciała...

Jeśli masz w miarę bezproblemową figurę, to może po prostu przejrzyj allegro? Tam na pewno jest dosyć sporo propozycji. :)

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 20:23:09

AlladynM - ja tam sobie wszyłam podszewkę i żadnego problemu z podnoszeniem się nie było...

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 20:39:35

Cytat
skarbek2012
AlladynM - ja tam sobie wszyłam podszewkę i żadnego problemu z podnoszeniem się nie było...

Dobrze dla ciebie. :)

Jaka sukienka na wesele

05 sie 2014 - 20:49:12

Ja ostatnio chodziłam po galerii i b się dziwie że nie możesz znaleźć żadnej
Ja widziałam super letnie , b ładne i nadające się na wesele np tally weil , piękne nawet gorsetowe były , bershka też b eleganckie np czerwona super była podkreślająca figure
Reserved też
Normalnie jestem w szoku że mówisz że nic nie ma ; o

Jaka sukienka na wesele

08 sie 2014 - 15:40:45

no bardzo ładna;)

Jaka sukienka na wesele

10 sie 2014 - 00:27:14

Ja ostatnio byłam na weselu w sukience z sugarfree takiej.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na wesele rozmiar 44/46