Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

transport i spedycja

24 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 19:09:11

ja czasami mam taki dzień - ze mam taka wene, ukladam sobie stylizacje na nastepny tydzien ale to jest rrrrrrrrrrrrrrrrrazzzzzzzz na dlugi czas, nie umie dobrac odpowiednich ciuchow i mam tak co jest dla mnie najgorsze ze jak bylam w tej bluzce to w niej nie wyjde przez najblizszy miesiac bo czuje sie nieczysto jak ja zaloze i w swiadomosci wiem ze juz w niej bylam, masakra jakas:D

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 19:17:29

ja mam fantazję ale raczej na szycie nowego niż przeróbki

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 19:24:28

Ja i przerabiam i robię od zera, futrzana torebka np mi wyszła super, ale nie chciało mi jej się wykończyć;) potem nawet portfelik na zamek futrzany do niej zrobiłam... A tak to zamieniłam koronkową spódnicę rozmiar 46 na tulipana 36:) wczoraj ha! I jest modny i ładny ciuszek i na miliardy procent nikt takiego nie ma tylko ja;) i jeszcze naszyłam sobie serduszko koronkowe na sweter, bo taki bum był na to jakiś czas temu:P planuję jeszcze inne przeróbki itd, ale większość utyka w miejscu;/ no ale wiecie jak to jest:]]]]
Carmabellla,
ta torebka była ładniejsza przed;] taka super, taką bym chciała taki wór szary...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 19:31 przez szczesliwa-mama.

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 19:24:39

często i gęsto :)
wrzucajcie fotki swoich przeróbek:)

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 19:26:47

nie wiecie gdzie mozna kupic takie fajne materiały <floral> bo chce tuniki uszyc...;d

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:08:21

ja dalej nie mam pomysłu na to jak przerobi moje ubrania:( a tyle ich jest :( myślałam, że jak bd miała kilka blogów to coś mi przyjdzie do głowy, tylko czekam na waszą pomoc. Jeśli znacie jakieś fajne blogi piszcie!!! :)

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:11:06

ja mam całą półkę rzeczy do przerobienia i tylko czekają, aż nauczę się szyć :D

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:12:23

Boje się przerabiać, że coś mi nie wyjdzie ale mam w głowie pare ciekawych pomysłów ;);D

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:19:35

jest już takie temat na forum - przeróbki szmatek w perełki ;) ma chyba 90 stron, polecam :P

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:25:47

przeróbka torebki-świetna!:)):)

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:29:00

Dziewczyny pomocyy
ciocia mi szyje własnie taką spódniczke i nie wiem czy pasuje bardziej do niej biała czy czarna bokserka?
Przepraszam że nie na temat wątku



Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:31:37

ja np zeszloroczny plaszczyk na zime odnowilam nowymi metalowymi guzikami z herbami na bardziej militarnie efekt pionurujacy

do sweterka zrobilam kokardke i przyszylam

narazie brak mi pomyslow

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:36:51

Ja w swoim płaszczu zmieniłam kołnierz i dodałam futerko-także mam teraz odmieniony-na zimę w sam raz.

Przerabianie ubrań

14 sty 2011 - 20:40:42

Cytat
annawanna5
to teraz pytanie, jak przerabiacie dzwony na rurki? chodzi mi o to czy same czy u krawca?
sama jedna z najprosciejszych przerobek A to fotka nowej torebki uszytej ze spodniczki z wymianki;]

Przerabianie ubrań

17 sty 2011 - 21:35:47

ostatnio trafiłam na bardzo fajną stronkę - instrukcje krok po kroku jak uszyć coś fajnego - wpiszcie w googlach: giannyL
albo bardzo lubię bloga :
alicja w krainie hand made
Dana´s Fashion Blog Mode Blog
newdressaday
psimadethis

jak z dzwonów zrobić rurki - wpisz w googlach: Jak z dzwonów zrobić rurki spryciarze.pl wyskoczy ci link do filmiku na stronce kobieta.spryciarze. pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na zmianę na studniówkę, brać?