Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szybkowar

02 cze 2016 - 23:50:30

Szybkowar - czy warto kupić? Jeżeli tak to jaki jest bezpieczny i co polecacie?

Szybkowar

25 wrz 2016 - 22:33:19

Co do ceny to szybkowar jest inwestycją na wiele lat więc te 100 zł nie ma takiego znaczenia, a wygoda jest bardzo ważna. Może być tak że kupisz tańszy i potem latami męcząc się z nim będziesz żałowała że nie dołożyłaś tych 100 złotych, a szybkowar będzie w dobrym stanie więc żal będzie się go pozbyć i kupić nowy.
zwróć uwagę na to z jakiego materiału jest wykonany szybkowar, ale nie sądzę żeby na rynku sprzedawano obecnie tandetę. Kwestia sposobu otwierania nie ma wpływu na bezpieczeństwo, bo tak samo ścianki szybkowaru czy pokrywy mogą się wygiąć jeżeli są wywinięte do środka jak i na zewnątrz.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Szybkowar

26 wrz 2016 - 09:13:40

Czy taki szybkowar dużo ciągnie prądu?

Szybkowar

26 wrz 2016 - 13:01:47

Szybkowar różni się od innych garnków tym, że jest szczelnie zamknięty. Dzięki temu podczas gotowania nie ma niemalże strat ciepła, dzięki czemu oszczędza się sporo na energii.

Szybkowar

26 wrz 2016 - 14:09:13

masz kuchenkę na prąd? czy na gaz? szybkowar to normalny garnek z tym że szczelnie zamknięty chyba sie z prodiżem pomyliło?

Szybkowar

26 wrz 2016 - 15:16:33

szybkowar to zwykły garnek.
może ci chodziło o parowar ?
on pochłania prąd.
Szybkowar miałam dawno ale już nie używam po paru latach guma uszczelniająca pokrywkę zaczęła smierdzieć uryną więc garnek poszedł do lamusa.
Garnek ten jest wybuchowy jeśli żle go będziesz używała.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Szybkowar

21 paź 2016 - 16:38:33

Ja mam i powiem Wam, że nie tylko szybciej idzie coś zrobić do jedzenia, ale tez wychodzi o wiele zdrowiej i smaczniej ;) Sama używam go od roku. Mojej mamie bardzo też się spodobało jak robiłyśmy u mnie razem obiad, widziałam, że na electro.pl jest dużo fajnych modeli i chyba jej kupie. Akurat za 2 tygodnie ma urodziny.

Szybkowar

24 paź 2016 - 13:45:15

też się nad tym kiedyś zastanawiałam ale finalnie wybrałam multicooker redmonda który ma też w sobie funkcje parowara. cechy mają podobne lecz w multicookerze możesz przygotować więcej posiłków i masz większą kontrolę nad tym co robisz. do tego łączy w sobie cechy kilku sprzętów więc można „poszaleć” w kuchni bez angażowania 4 palników i 4 sprzętów ;)

Szybkowar

26 lis 2016 - 16:01:10

ja osobiście jestem mega zadowolona z mojego szybkowaru! zamówiłam go sobie właściwie tak na próbę bo był w promocji na avans.pl, ale to był strzał w 10 bo czas zaoszczędzony na gotowaniu jest becenny

Szybkowar

26 lis 2016 - 16:48:26

to juz lepiej zamaist szybkowaru zainwestowac w multikookera nie myslic z termomixem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić bigos?