Ostrzeżenia dla użytkowniczki mineczka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-10-2014 11:41) Spam.
kurcze dla takiego roczniaka sanki to wg mnie troche za wczesnie, ja bym poszukała jakieś albo po prostu jakąś zabawkę, matę edukacyjną lub bujaczek - my dostalismy na roczek taki bujaczek i lewka z fisher price do jeżdżenia i pchania :)
moderator (23-12-2014 15:10) Spam.
niby wybór ok ale cenowo to nie wiem czy tak ok. ja dobry materac rehabilitacyjny: http://www.lissy.pl/meble-i-dekoracje/materace/materace-kieszeniowe/rid,646.html kupiłam za niecałe 1200 zł. jest dość twardy, ale dostosowuje się fajnie do ciała i rano plecy nie bolą :) na pewno mogę polecic te kieszeniowe oraz sprężynowe, ale tylko z bonnelowskimi sprężynami.
moderator (25-12-2014 18:01) Spam.
zelka dzieki za ten link do http://kodano.pl/ sprawdzałam i rzeczywiście Santino są teraz na promocji :) bardzo mi się podobają i pewnie zamówię :) Ja to w ogóle nie widze problemu że to przez neta bo tak naprawdę wszystko ci wyregulują przecież ponownie jak coś nie będzie stykać :-)
moderator (02-01-2015 15:45) Spam.
przerabiałam i to i to :) bardzo długo już noszę soczewki na codzień ale kiedyś dopadło mnie zapalenie spojówek a musiałam jakoś pracować bo wadę mam dużą aż minus 5 :( i co trzeba było na szybko kupić okulary. Poszłam do pierwszego lepszego optyka z receptą i po prostu się załamałam za szkła 500 zł bo niby jakieś cieńsze przy mojej wadzie będą lepiej wyglądać, antyrefleks i tyle kasy poszło. normalnie miałam ochotę się popłakać :( a same oprawki kosztowały mnie 300 zł !! nie jakies wypasione od takie fioletowe zwykłe normlanie szok. Jak odebrałam okulary to mówie babce że dziwnie widzę wszystko zakrzywione i się zabijam po drodze, a ona na to że się to unormuje i żebym się nie przejmowała.. no efekt jest taki że mam okulary których nie ubiore a 800 zł wywaliłam na nic .. szlag mnie trafia :( czasami je ubiore jak mnie oczy bolą od soczewek, ale nie dałabym rady poprowadzić samochodu w tym szajsie :( już nigdy nie dam się tak wplątać w takie bagno, dlatego teraz jak chce oprawki kupic to szukaj najpierw jakiś promocji bo nie warto tak przepłacać jak ja :( z takich ostatnich promocji ktore znalazłam dla męża to np na kodano http://kodano.pl/okulary-santino.html mają teraz zniżki dość duże, to był ten sklep szkla.com ja tam głównie soczewki zamawiałam kiedyś ale chyba poszerzyli swój asortyment i to konkretnie :)
moderator (01-06-2015 05:57) Spam.
Najlepszym sposobem jest odkładanie pieniędzy na dobrze oprocentowane konto. Ja ostatnio widziałam zestawienie kont oszczędnościowych [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color] i teraz zastanawiam się nad otwarciem konta dla siebie i dzieciaków.
moderator (01-06-2015 05:57) Spam.
Wybór kont jest ogromny. Najlepiej looknij na [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color] i porównaj kilka kont. Będzie ci łatwiej wybrać to najodpowiedniejsze dla ciebie.

Zamknij to okno