Ostrzeżenia dla użytkowniczki Wiolanna:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-07-2014 14:30) Spam.
A ja od siebie mogę polecić str. [color=#FF0000][moderacja-spam][/color]. Ostatnio szukałam czegoś w Kołobrzegu i znalazłam bardzo szybko - nie ma najmniejszego problemy ze znalezieniem, bo jest tam sporo filtrów :).
moderator (22-07-2014 14:54) Spam.
Może zdążę jeszcze Ci coś zaproponować - mam nadzieję, że nie jesteś właśnie w drodze do Łeby ;).Szczerze polecam Wiolettę (i to nie ze względu na to, że tak mam na imię ;p). Bardzo ładne otoczenie, ale najważniejsze to, że tam się nie da nudzić ;). Wieczorami dyskoteki. Organizowane są też nieodpłatne imprezy jak np. koncerty (świetna zabawa - ostatnio jak tam byłam to przypadkowo tak wybrałam termin wyjazdu, że 1. dnia udało mi się załapać na koncert, bo zwykle jak tam jestem (a raczej na krótko) to albo przyjadę już po albo muszę wyjeżdżać tuż przed :(, ale tym razem mi się udało ;))). Cena to to tak do 50 zł od osoby, ale jeżeli będą wolne te tańsze pokoje to można zapłacić tak z 30 zł. Tutaj znajdziesz namiary, telefon [color=#FF0000][moderacja-spam][/color]. Życzę miłych i szalonych wakacji ;)
moderator (23-11-2014 00:36) Spam.
Jeśli chcesz, aby było romantycznie i bajkowo to Mosina to traf w dziesiątkę:) http://www.sylwestrowy.pl/mosina/421 (i to nie spam jakby co :p).
moderator (08-12-2014 13:18) Spam.
A tam od razu smutna czarna ;p, a nie lepiej czerwoną albo wiśniową, taką lekko za kolano i z falbankami? Chodzi mi o coś takiego zwiewnego i dziewczęcego. Co o tym sądzisz :). Znalazłam jeszcze taki poradnik o tym jak dobrać sukienkę do sylwetki http://wymarzonysylwester.pl/jak-dobrac-sylwestrowa-kreacje-do-sylwetki-poradnik-dla-pan/ - mam nadzieję, że się przyda :)
moderator (08-12-2014 13:19) Spam.
No lepiej całe czarne. A myślałyście już p fryzurze? Ja zastanawiam się nad francuzem albo rozpuszczonymi kręciołkami ;) http://wymarzonysylwester.pl/5-pieknych-fryzur-na-sylwestra-zrob-je-sama-w-domu/

Zamknij to okno