Ostrzeżenia dla użytkowniczki feed:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (17-06-2014 19:13) Spam.
Jedź i nawet się nie zastanawiaj:) nie musisz przecież pilnować dziecka a jak będą chcieli żebyś się nim zajmowała powiesz, że tego nie było w umowie:) My w tym roku jedziemy do Warszawy. Udało nam się znaleźć niedrogi i ładny hotel na [url=http://www.hotelponiatowski.pl/]http://www.hotelponiatowski.pl/[/url] więc żal byłoby nie skorzystać z oferty. Mieliśmy jechać nad morze ale stwierdziliśmy, że mamy dość Bałtyku.
moderator (07-07-2014 18:57) Spam.
Zamów a jak będą się różnić wyglądem od tych na zdjęciu to odeślij. Ja zamówiłam wczoraj dwie bluzki i trzy pary krótkich spodenek. Dzisiaj zrobię [url=http://bezpiecznyprzelew.pl/]przelew online[/url] i będę liczyła na to, że ubrania, które przyjdą będą ładne;) Już raz nacięłam się kupując na allegro i teraz zastanawiam się pięć razy zanim coś kupię.
moderator (22-07-2014 13:09) Spam.
Moim zdaniem najlepszą formą reklamy jest [color=#FF0000][moderacja][/color] Dzięki temu można zdobyć szerokie grono klientów, wiem po sobie:) Mam sklep internetowy z biżuterią i na początku było ciężko ale z czasem pozycjonowanie zaczęło przynosić rezultaty i teraz nie wyrabiam się z zamówieniami:)
moderator (22-07-2014 13:16) Spam.
Zgadzam się. [color=#FF0000][moderacja][/color] przynosi najlepsze rezultaty. Też w to nie wierzyłam kiedyś. Myślałam, że reklama w prasie, własna strona i ulotki wystarczą. Dopiero gdy zaczęłam pozycjonować stronę pojawili się klienci:)
moderator (22-07-2014 13:34) Spam.
My mieliśmy lecieć do Turcji i spędzić tam dwa tygodnie ale mąż trafił na [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] i namówił mnie na 14 dniowy rejs po morzu Śródziemnym. Wydaje mi się, że taki rejs od wyspy do wyspy jest lepszym pomysłem niż leżenie na plaży:) Ceny na szczęście nie są wyższe niż w Turcji więc nie poniesiemy większych kosztów niż zakładaliśmy.

Zamknij to okno