Ostrzeżenia dla użytkowniczki viki14:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (27-08-2015 14:28) Spam.
najlepiej wybrać kierunek studiów zgodnie ze swoimi zainteresowaniami bo tak naprawdę nikt nie wie jakie zawody będą potrzebne za te kilka lat. Mój chrześniak chce rozpocząć studia Prawo w biznesie na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu - [url=http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-biznesie]http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-biznesie[/url] Czy koś studiował na tej uczelni lub słyszeliście o niej jakieś opinie? Może lepiej namawiać go na wybranie studiów typowo prawniczych?
moderator (16-12-2015 17:16) Spam.
Mnie w wakacje dopadła grzybica paznokci. Mało przyjemna sprawa, szczególnie, że ani to estetyczne ani pokazać się w sandałkach nie można. Na szczęscie natrafiłam na artykuł doz.pl/czytelnia/a1645-Grzybica_paznokci_8211_jak_z_nia_walczyc Byłam u lekarza on wykonał niezbędne badania i dostałam leki. Po kilkunastu tygodniach przepędziłam to brzydactwo.
moderator (05-04-2016 20:37) Spam.
bardzo dobrym preparatem wspomagającym oczyszczanie się zatok, prawidłowe funkcjonowanie zatok i błon śluzowych oraz prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego jest Sinudafen - [color=#FF0000][/color]Preparat polecany m.in. przy problemach z zatokami, uczuciu zatkanego nosa. Stosuje go bardzo często w okresie jesienno zimowym.
moderator (20-04-2017 19:18) Spam.
ostatnio czytałam artykuł że teraz najmodniejszy jest tzw long bob. Długa do obojczyka wersja tradycyjnego boba. W zależności od kształtu twarzy powinniśmy zdecydować się na różne jego wersje. Dla właścicielek okrągłej twarzy idealna będzie dłuższa fryzura, najlepiej trochę dłuższym niż linia żuchwy i koniecznie odsłonięte czoło. Twarz trójkątna najlepiej wygląda z lekko wycieniowany bob do linii szczęki z grzywką. Osoba o kwadratowej twarzy powinna zdecydować się na mocno wycieniowanego boba do ramiom. Najlepiej mają osoby z owalną twarzą bo do nich pasuje każda długość fryzury, jednak powinna ona zdecydowanie zrezygnować z grzywki. Long bob idealnie wysmukla twarz

Zamknij to okno