Ostrzeżenia dla użytkowniczki matuidi:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (31-05-2016 19:17) Spam.
Pralki ludzie kupują tak rzadko, że ciężko być na bieżąco z "trendami" i aktualnościami, ale osobiście polecam pralki otwierane od góry, nie z bębnem z przodu, gdyż są mniej awaryjne - przynajmniej z mojego doświadczenia. Mam w domu Amice, nigdy nie naprawiana. Przy okazji, czy mogę mieć prośbę? Biorę udział w konkursie na superzdjęcie o porsche, do dziś jest głosowanie po którym do finału przechodzi 25 zdjęć, a konkurencja za mną dodała 20 zdjęć i dziwnym trafem wszystkie mają po tyle samo głosów, jeśli wyprzedzą mnie wszystkimi zdjęciami to jest po mnie.. [color=#FF0000][/color]
moderator (31-05-2016 19:24) Spam.
Pralki ludzie kupują tak rzadko, że ciężko być na bieżąco z "trendami" i aktualnościami, ale osobiście polecam pralki otwierane od góry, nie z bębnem z przodu, gdyż są mniej awaryjne - przynajmniej z mojego doświadczenia. Mam w domu Amice, nigdy nie naprawiana. Przy okazji, czy mogę mieć prośbę? Biorę udział w konkursie na superzdjęcie o porsche, do dziś jest głosowanie po którym do finału przechodzi 25 zdjęć, a konkurencja za mną dodała 20 zdjęć i dziwnym trafem wszystkie mają po tyle samo głosów, jeśli wyprzedzą mnie wszystkimi zdjęciami to jest po mnie.. [color=#FF0000][/color]
moderator (31-05-2016 19:48) Spam.
Współczuję Wam Kobiety, Ja dostaję szału jak moja dziewczyna co 3 dzień maluje paznokcie i wszędzie śmierci zmywaczem i lakierem, a Wtedy mi się dostaje: "A MYŚLISZ, ŻE JA MALUJĘ DLA PRZYJEMNOŚCI?!" Gdybym miał to dawałbym jej na hybrydy, a tak... Przy okazji, czy mogę mieć prośbę? Biorę udział w konkursie na superzdjęcie o porsche, do dziś jest głosowanie po którym do finału przechodzi 25 zdjęć, a konkurencja za mną dodała 20 zdjęć i dziwnym trafem wszystkie mają po tyle samo głosów, jeśli wyprzedzą mnie wszystkimi zdjęciami to jest po mnie.. [color=#FF0000][/color]
moderator (27-12-2016 23:00) Spam.
Moim zdaniem na blogspot.com, moja dziewczyna prowadzi kulinarny (avocadovo.blogspot.com) i sobie chwali - jest prosty w obsłudze, czytelny i popularny- Kasia Tusk prowadzi na blogspocie z wykupioną domeną makelifeeasier. Facebook i fora to miejsca, gdzie próbuje dotrzeć do ludzi, chociaż trochę jej się znudziło pstrykanie zdjęć zanim wsadzi coś do ust, więc blog podupada. Wytrwałość jest ważna, blog nie staje się popularny od razu, trzeba mu dać chociaż 10 miesięcy... Jak założysz podaj link :) Stwórz funpage na facebooku, a jak będzie jakikolwiek odzew i dużo treści, to pojawi Ci się propozycja pozycjonowania postów za jakieś śmieszne pieniądze (np. 10zł/tydzień) i ludzie widzą wtedy Twój post w panelu bocznym na stronach. Jeśli przy okazji mogę mieć prośbę - zagłosujesz na moje zdjęcia w konkursie o porsche? Dziś się kończy konkurs, a konkurencja mnie wyprzedza, przechodzi 25 pierwszych zdjęć, bardzo mi zależy... Poniżej linki do 2 fotek[url=https://dreamcar-c.com/Main/Photo/844db3277de5576]zdjęcie 1[/url] [url=https://dreamcar-c.com/Main/Photo/28d53a9fa1e8535]zdjęcie 2[/url]

Zamknij to okno