Ostrzeżenia dla użytkowniczki czarownicaao:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (02-09-2017 13:26) Offtop.
[quote=CzerwoneUsta] [b]To nie są twoje prywatne zdjęcia które wstawiasz[/b], nie wstawiasz linku w celu odwiedzenia strony autora zdjęć, kopiujesz je i wstawiasz na innych stronach w swoich postach, nie wiem czy robisz to świadomie czy nieświadomie, przeczytaj sobie:) http://konsumentwsieci.pl/rozpowszechnienie-zdjecia-bez-zgody-autora-fotografii/ Kiedyś to było poruszane na szafie, delikatnie zasugerowałam ci o zdjęciach jednak nie załapałaś.[/quote] Niektórzy nie wytrzymają,jak się nie czepną,prawda? Jak nie o to,to o coś innego-zawsze coś (nieważne co) i prawie w każdym wątku.Drążenie,łapanie za słówka,negowanie wszelkich wypowiedzi,które napiszę i rozkładanie na czynniki pierwsze. Chyba jedynym celem dla niektórych na forum jest dowalanie innym.Nieważne,że to offtopy i bez związku z tematem. Najważniejsze,żeby zamieszać i dokopać. Dziecinne minusiki zwyczajnie mnie śmieszą. ...I mogę dostać nawet 100 ostrzeżeń. Styl rustykalny bardzo lubię i fajnie jest zrobić coś z niczego,co może upiększyć i ozdobić dom.Warto też pomyśleć o jednej chociaż ścianie z kamienia,gdyż drewno i kamień w tym stylu,to podstawa.
moderator (09-09-2017 20:52) Komentowanie pracy moderatorskiej.
[quote=CzerwoneUsta] ludzie czytają właśnie po to żeby dowiedzieć się co może być przyczyną takich zdarzeń i nie chodzi tu o "wierzysz niewierzysz", to są twoje wnioski wynikające z tego czego nie zrozumiałaś. [/quote] To siadaj i czytaj. Po co dyskutujesz,jeśli nie zrozumiałaś sensu wątku,a co dopiero treść książki...?! Gdybyś spotkała kiedyś,w życiu taką prawdziwą osobę,z darem przewidywania na pewno nie byłaby Ci potrzebna książka. [quote=malmie] Nie wiecie co dzisiaj mi się przytrafiło, Kryśka mi ciastko z wróżbą przyniosła i powiedziała, że zaczyna zgłębiać tajemnice snów, a to co w tym ciastku jest mi przepowiada jako przyszłość i teraz chyba będę czekała działając, żeby się to spełniło, bo fajna przepowiednia. Kryśka zawsze była dziwna, ale teraz bardziej dziwaczała, ale to bardzo ciekawa osoba. Temat szeroki, a jak chodziło o coś innego to trzeba było napisać w pierwszym poście, a nie teraz jak już dyskusja się wywiązała to mówić, że dyrdymały ...[/quote] Nie musisz szydzić. Wystarczyło uważnie przeczytać pierwszy post. Wytłumaczone było aż zanadto dokładnie. Nie rozumiem,to nie piszę lub pytam,czy zrozumiałam właściwie. Takie aluzje są też raczej niestosowne. Często rozmowy mojej sąsiadki ze zmarłymi odbywają się jakby bez głosu i słów-w myslach-telepatycznie. Trudno to zrozumieć,ale opowiadała,że te osoby nie muszą mówić w sensie fizycznym.One jakby w myślach przesyłają Jej słowa. Niezwykłe,prawda? [quote=malmie] Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi. Forum jest dostępne dla ogółu Użytkowników, którzy w wątkach mogą się wypowiadać dowolną ilość razy, chyba że Regulamin stanowi inaczej.[/quote] I kto to mówi... "Użytkownicy na Serwisie nie mogą prowadzić prywatnych sporów, zwracać uwagi innym na błędy ortograficzne czy łamanie Regulaminu. Takie spory i uwagi Użytkownicy mają obowiązek przekazywać sobie drogą wiadomości prywatnych lub zgłaszać Moderatorom używając opcji „raportuj”. Niestosowanie się do tej zasady może zakończyć się Ostrzeżeniem." "Raportuj" to chyba ma awarię techniczną, a moje wypowiedzi przecież są bardzo kulturalne. Znam też dziewczynę,która potrafi odczytywać sny. Z reguły mają zupełnie odwrotne znaczenie. [quote=kukingaku] Kobieto jeżeli nie czujesz potrzeby wypowiadania się na ten temat to po co piszesz w tym wątku. Jeśli Cię ten temat nie interesuje to porostu tu nie zaglądaj i tyle w temacie. Zamiast jeździć po innych i sugerować że głupie wątki zakładają, nie zaglądaj na ten wątek. Wątek jest po to żeby dziewczyny wypowiedziała się o swoich doświadczeniach. Ty już powiedziałaś co o tym myślisz więc daj już spokój i idź do innego wątku.[/quote] Wiesz,każdy ma swój sposób na podkreślenie własnego ego. Myslę,że ważna jest satysfakcja,że znowu wątek jest rozwalony. Ale każdy robi to,co lubi. Ja lubię ludzi ciekawych.Takich,którzy posiadaja jakąś pasję,cel,wartościowych i takich,którzy mają jakieś wyjątkowe zdolności.Są jak naznaczeni.

Zamknij to okno