Ostrzeżenia dla użytkowniczki pannamilenka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-09-2013 22:01) spam reklama Nie lubię tych pozornych uprzejmości. Zakup ciuchów traktuję jak zakup masła czy śmietany. Nikt w spożywczaku nie pyta się mnie - "w czym mogę pomóc?" __________________________ http://www.autorzeczoznawcy.com/
moderator (06-09-2013 22:01) spam reklama A ja myślę, że fajnie byłoby sprawić mężczyźnie coś oryginalnego, stylowego ale jednocześnie praktycznego - myślę, że właśnie takie prezenty cieszą najbardziej ;) W tym roku chciałabym podarować mężowi taki zestaw do golenia: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4 Pomysł na prezent podsunął mi brat który mieszka za granicą i używa go na co dzień - nie jest tani ale ponoć świetnej jakości ;)
moderator (06-09-2013 22:01) notoryczny spam, reklama A mnie podniecają ... zapachy ;) Zawsze o wiele lepiej reagowałam na mężczyzn którzy mieli na sobie ładne perfumy. Zapach jest moim zdaniem bardzo ważnym czynnikiem w kontaktach międzyludzkich - zauważyłam, że od kiedy sprawiłam sobie takie feromony w perfumach: http://www.feromarket.pl/desire-dla-niej.php ludzie o wiele lepiej na mnie reagują ;) Są milsi - szczególnie pierwszy kontakt jest bardziej pozytywny.
moderator (06-09-2013 22:02) spam A czy ten stres dotyczy pracy zawodowej? Jeśli tak to może warto skorzystać z takiej terapii dla biznesu: http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapia-dla-biznesu/ Ja swego czasu brałam udział w takich sesjach i bardzo mi to pomogło. Nauczyłam się jak radzić sobie ze stresującymi sytuacjami i tłumić negatywne odczucia.

Zamknij to okno