Ostrzeżenia dla użytkowniczki ther:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (08-01-2014 23:42) Spam.
Fitness to przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie. Jednocześnie jest to olbrzymia branża przemysłowa, która jest warta miliardy dolarów. Ostatnio znalazłem firmę, która każdemu pozwala budować swój dochód miesięczny (malutki biznesik) w Fitness. Dla zaciekawionych tematem, stworzyłem prostą stronkę tylko prezentującą możliwości i potencjalne zyski. Wystarczy kliknąć w słowo hasło [b][url=http://www.fitnessmlm.pl]Link do Firness propozycji[/url][/b]
moderator (02-02-2014 11:52) Spam.
Ruszyć z własnym zarabianiem to marzenie nie jednego. Żeby tak się stało, trzeba wielu czynników. Dla wszystkich którzy bardzo chcą i nie bardzo wiedzą jak mam bardzo, bardzo ciekawą propozycję. Jak się nad tym zastanawiam, to wręcz unikatową i to całkowicie za darmo. Jeden z najlepszych polskich marketerów online stworzył darmowy system, gdzie udostępnia sporo bardzo wartościowej wiedzy oraz udostępnia produkty, na których zarabia co miesiąc dziesiątki tysięcy złotych. I co najważniejsze, po darmowej rejestracji można sam serwis polecać innym co pozwala już budować swoją grupę klientów. Zresztą, to po prostu trzeba zobaczyć od środka. A warto jeśli ktoś szuka swojego sposobu na dochód. Zainteresowanym podaję link: http://bit.ly/1lslFy8 Oby administrator nie uznał, ze spamuję. Bo jak mam inaczej podać Wam ten link?
moderator (02-02-2014 11:53) Spam.
Tytuły dostępnych kursów: Dział Marketing: 1. Modele skuteczności 2. Charakter zwycięzcy 3. Zarządzanie biznesem 4. Gra o tron, czyli jak budować 7MT 5. Dwa, a nawet trzy sposoby na wyróżnienie 6. Twój system marketingowy Dział Psychologia Sukcesu: 1. "Mózg, Jeździec i Słoń..." 2. "Dlaczego NIE i dlaczego TAK" 3. "Twoje działania, czyli czas na zmiany..." 4. "Jak przestać się zamartwiać..." Wszystkie są dostępne za darmo pod tym adresem: http://bit.ly/1lslFy8
moderator (27-06-2016 16:25) Spam.
Ja na swoim przykładzie mogę zaproponować dwa sposoby dla osób, które mają trochę czasu i chęć zbudowania dochodu. Natomiast to nie może być krótkotrwały zryw. Trzeba trochę nad tym popracować i co miesiąc pojawi się kasa. Ile? Odpowiednio do włożonego wysiłku. Sposób pierwszy: Rejestrujesz sobie swoją nazwę .pl za 14 zł/rok, np. PrzepisyKazi.pl albo MamKota.pl albo AnnaNowak.pl itd. Potem łączysz ją z darmową platformą do blogów i piszesz. Są serwisy, które potem ci co miesiąc płacą na umieszczanie na nich linków, możesz dawać reklamy, wstawiać linki do Programów Partnerskich w których się zapiszesz itd. Potem można zrobić 2 bloga, 3,4,5 - z każdego zarabiać co miesiąc jakieś pieniadze :) albo sprzedawać domeny na aukcjach Sposób drugi: Ja teraz to rozwijam ale start niestety kosztuje od 400 zł. Jest fajna firma, bardzo skuteczne produkty dla osób na diecie, z kłopotami z ciśnieniem, sercem, ćwiczących fitness, sport itd. Skuteczne... Tutaj trzeba poszukać klientów ale jak sie rozejrzysz to wokół siebie na pewno znajdziesz kilka osób, które dbają o zdrowie. No i firma ma 90 dni gwarancji na zwrot kasy. WIęc przez 3 miesiace można spróbować i wycofać się. Jeśli jeden albo drugi sposób będzie ciekawy to daj znać na PW. I tu i tu mogę pomóc.
moderator (07-11-2016 13:20) Spam.
Czytałem kilka wpisów na temat przeróżnych diet, jakie użytkowniczki forum stosują. I postanowiłem się podzielić swoimi doświadczeniami. W moim przypadku zaczęło się od tego, że 9 letnia córka miała ciągle "wypchnięty" brzuszek i była. Testy na alergie i dbanie o godziny posiłków jakoś nie pomagały. Umówiłem ją na wizytę, a że równolegle sam postawiłem sobie taki cel, by trochę " się ogarnąć" to razem wybraliśmy się do dietetyczki we Wrocławiu. Pani dała nam zalecenia do stosowania przez 2 miesiące (kilka osób mnie o to już prosiło, więc żeby sobie ułatwić wrzuciłem to jako wpis na bloga: http://poczujmoc.pl/zdrowa-dieta-zdrowe-jelito-cienkie . Z obserwacji, córa już po 2,5-3 tygodniach zaczęła mniej jeść i być bardziej nasycona. Potrafiła nawet odstawić jedzenie w połowie bo już nie była głodna. Zresztą ja mam to samo. Jemy normalnie, nie liczymy kalorii. Aktywność fizyczna jest była sporadyczna - teraz trochę to staram się zmienić, ale córka dalej ma tylk wf w szkole i jakiś basen + gimnastykę raz w tygodniu. Nic specjalnego a różnicę widać. Wrzucam bo może komuś to pomoże. pozdrawiam.

Zamknij to okno