Ostrzeżenia dla użytkowniczki kamalia85:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (30-06-2015 19:39) Spam.
Halo dziewczyny:) szukałam noclegu w Poddąbiu nad morzem czegoś sprawdzonego i trafiłam na forum, dziewczyna poleca składanie zapytań na serwisie internetowym, wypróbowałam ten sposób i nieźle to wyszło w ciągu dwóch dni znalazłam nocleg w Poddąbiu za 40 zł ze śniadaniem. Gdyby któraś szukała podaje link: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color]
moderator (30-06-2015 19:40) Spam.
Najlepiej wejść na: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] i wypełnić formularz z zapytaniem. Dostaniesz oferty na maila, nie trzeba ani dlugo szukać ani długo czekać. A można trafić na całkiem fajny nocleg w dobrej cenie :)
moderator (30-06-2015 19:40) Spam.
Ja też polecam Mazury! Wypoczynek na plaży, sporty wodne, latem na Mazurach jest wiele aktywności. W tym roku Mikołajki, znalazłam post z miejscem gdzie można szukać noclegów, gdyby ktoś był zainteresowany to wklejam link: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color]. Oprócz Mazur to polecam też Bieszczady!
moderator (30-06-2015 19:40) Spam.
Dziewczyny wejdzcie na strone: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] i złóżcie zapytanie z waszymi kryteriami to w odpwiedzi dostaniecie oferty. Mają sporą bazę noclegową więć na pewno cos uda wam się znaleźć. Ja tak zrobiłam i znalazłam fajny nocleg na majówkę :)

Zamknij to okno